امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کامیابی‌نیا در پرسپولیس ماندنی شد

، کمال کامیابی‌نیا از جمله بازیکنان تیم پرسپولیس است که قراردادش بعد از بازی با لخویا با این تیم به پایان خواهد رسید اما او برای تمدید قرارداد با این تیم با مسئولان باشگاه به توافق رسیده است. این بازیکن البته به دلیل مصدومیت کتف خود را عمل کرده اما هفته آینده قطعا قراردادش را […]

، کمال کامیابی‌نیا از جمله بازیکنان تیم پرسپولیس است که قراردادش بعد از بازی با لخویا با این تیم به پایان خواهد رسید اما او برای تمدید قرارداد با این تیم با مسئولان باشگاه به توافق رسیده است.

این بازیکن البته به دلیل مصدومیت کتف خود را عمل کرده اما هفته آینده قطعا قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد تا باز هم در این تیم ماندگار شود.

حمیدرضا رجبی مدیر برنامه‌های کامیابی‌نیا  گفت: کمال صد در صد قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد البته به خاطر شرایطی که در حال حاضر دارد این روزها مشغول استراحت است اما درد او کمتر شود به احتمال فراوان هفته آینده قرارداد را تمدید خواهیم کرد.

وی ادامه داد:‌کامیابی‌نیا چند روز دیگر بخیه‌های کمرش را خواهد کشید و شروع به نرم‌دوی و فیزیوتراپی خواهد کرد تا بتواند با بهبودی کامل و در سریع‌ترین زمان به تمرینات پرسپولیس اضافه شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1