امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۱ محور مواصلاتی مسدود است

بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا، در استان مازندران(محور جویبار-قائمشهر) شاهد باراش باران و در محور محور کرج – چالوس(از میدان امیر کبیر تا کیلومتر ۱۱)ترافیک نیمه سنگین ومه گرفتگی همراه با کاهش دید،هستیم. محور شمشک-دیزین،محور پونل-خلخال،محورهای استهبان-نی ریز و شیراز-جهرم،محور اولنگ-شاهرود،محور فرعی گنجنامه – تویسرکان،محور فرعی رودبار – کهنوج-قلعه گنج،محور اشنویه-پیرانشهر مسدود است. آزادراه […]

بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا، در استان مازندران(محور جویبار-قائمشهر) شاهد باراش باران و در محور محور کرج – چالوس(از میدان امیر کبیر تا کیلومتر ۱۱)ترافیک نیمه سنگین ومه گرفتگی همراه با کاهش دید،هستیم.

محور شمشک-دیزین،محور پونل-خلخال،محورهای استهبان-نی ریز و شیراز-جهرم،محور اولنگ-شاهرود،محور فرعی گنجنامه – تویسرکان،محور فرعی رودبار – کهنوج-قلعه گنج،محور اشنویه-پیرانشهر مسدود است.
آزادراه قم به تهران از تاریخ ۹۶/۰۱/۲۹لغایت ۹۶/۰۶/۲۰ محدوده عوارضی تا کیلومتر ۱۲.۵ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۷ و روزهای سه شنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از ایام تعطیلات چند روزه ، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
همچنین محور کرج – چالوس از تاریخ ۹۶/۰۲/۰۱ لغایت ۹۶/۰۶/۲۰ محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان کیلومتر صفر تا ۷۵ روزهای شنبه,یکشنبه ,دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت ۰۸۰۰ الی ۱۷۰۰ وروزهای چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲ به استثنای روزهای ÷نجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
محور آزادراه رشت – قزوین از تاریخ ۹۶/۰۲/۱۶ الی ۹۶/۰۶/۲۰ از ساعت ۰۸۰۰ الی ۱۸۰۰ روزهای شنبه,یکشنبه,دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۰۸۰۰ الی ۱۴۰۰ چهارشنبه هر هفته به جز روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی وروز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
آزادراه تهران – قم (کیلومتر صفر تا ۳۰ حد فاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام (ره) از تاریخ ۹۶/۰۲/۱۶ الی ۹۶/۰۵/۳۱ روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۸ روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت (۰۸۰۰ الی ۱۴۰۰)به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
بارش باران در محور جویبار به قائمشهر
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا  درمورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج به چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر ۱۱ نیمه سنگین است.
وی افزود: بنابر گزارش‌های رسیده محور جویبار به قائم‌شهر بارانی است هم چنین در برخی از محورهای استان اردبیل شاهد مه‌گرفتگی هستیم.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پایان گفت: خوشبختانه سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1