امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توصیه آیت الله شبیری به رئیس جمهور درباره دیانت مردم

دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی، این استاد سطوح عالی حوزه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، وی را بزرگ شده حوزه و مکتب اهل بیت(ع) دانست و افزود: با توجه به اینکه شما اهل حوزه هستید انتظار ما این است که دیانت افراد را در درجه اول اهمیت قرار دهید. آیت الله […]

دفتر آیت الله العظمی شبیری زنجانی، این استاد سطوح عالی حوزه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، وی را بزرگ شده حوزه و مکتب اهل بیت(ع) دانست و افزود: با توجه به اینکه شما اهل حوزه هستید انتظار ما این است که دیانت افراد را در درجه اول اهمیت قرار دهید.

آیت الله شبیری زنجانی افزود: افرادی در داخل و خارج کشور هستند که به شکل‌های مختلف می‌خواهند به اعتقادات افراد ضربه بزنند. باید اهتمام داشت که جلو سم پاشی‌های آن‌ها گرفته شود.

وی با اشاره به نظرات مختلفی که در ایران وجود دارد، اداره کشور را مشکل خواند و گفت: وظیفه سنگینی بر عهده شماست اما باید توجه داشت که اهل سلوک معتقدند از برترین عباداتی که در مسیر تقرب به خداوند مؤثر است، خدمت به مردم است. حالا شما توجه کنید که مردمی که شما به آن‌ها خدمت می‌کنید مسلمان و شیعه اهل بیت(ع) هستند و این استثناء باعث مضاعف شدن این اجر و پاداش می‌شود.

این مرجع تقلید شیعیان، دعا کردن برای خدمتگزاران به مردم را وظیفه خود دانست و خطاب به رئیس جمهور منتخب گفت: زیارت شما و شنیدن تلاش‌های دولت شما توفیق شد. در این مسیر از خداوند متعال و حضرات معصومین(علیهم السلام) کمک بگیرید که بسیاری از گره‌ها با توکل و توسل باز می‌شود.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به توضیح برنامه‌های دولت یازدهم پرداخت و از آیت الله العظمی شبیری زنجانی خواست به دولت او با هدایت‌ها و رهنمودهای خویش کمک کنند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1