امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عبداللهی: به برانکو مشاوره بد دادند؛ منظور منصوریان روز بازی بود نه درجه‌بندی تیم‌ها

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازی برگشت استقلال مقابل العین امارات، جوسازی مدیر باشگاه العین و … صحبت‌ کرد. * تسنیم: با شکست العین در ورزشگاه آزادی، چقدر راه صعود را طی کرده‌اید؟ به نظرم، ۳۰ درصد راه را رفته‌ایم و ۷۰ درصد دیگر را باید در امارات پشت سر […]

نصرالله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازی برگشت استقلال مقابل العین امارات، جوسازی مدیر باشگاه العین و … صحبت‌ کرد.

* تسنیم: با شکست العین در ورزشگاه آزادی، چقدر راه صعود را طی کرده‌اید؟

به نظرم، ۳۰ درصد راه را رفته‌ایم و ۷۰ درصد دیگر را باید در امارات پشت سر بگذاریم. آب‌وهوای گرم امارات تأثیر منفی خواهد داشت، ضمن اینکه آنها هواداران زیادی دارند و بازیکنی هم که همراه‌شان به ایران نیامد، قطعا در بازی برگشت حضور خواهد داشت.

* تسنیم: مدیر باشگاه العین در مورد انجام بازی در ورزشگاه آزادی جوسازی کرده بود، واکنش شما چیست؟

در ورزشگاه اتفاق خاصی نیفتاد که بخواهند حرفی بزنند. ضمن اینکه به طور کامل پُر نشده بود و اگر پُر می‌شد، جو بدتر می‌شد. از هواداران تشکر می‌کنیم که رعایت همه چیز را کردند. این کار باعث می‌شود نگاه AFC به ما تغییر کند. پرسپولیس به خاطر همین مسائل ضرر کرد و چه بسا اگر هوادارانش در بازی با لخویا حضور داشتند، نتیجه بهتری کسب می‌کرد.

* تسنیم: منصوریان پیش از بازی با العین صحبتی کرد که با واکنش برانکو و پرسپولیسی‌ها روبه‌رو شد. او گفت که تیم دوم پایتخت (پرسپولیس) از حضور تماشاگرانش محروم شده و هواداران استقلال دقت کنند که اتفاقی در بازی با العین نیفتد تا مانند پرسپولیس محروم شود. چه صحبتی دارید؟

منظور منصوریان این بود که ابتدا استقلال بازی خواهد کرد و سپس دیگر تیم پایتخت یعنی پرسپولیس باید بازی کند! منظور منصوریان رده‌بندی و درجه تیم‌ها نبود. برداشت بدی از صحبت‌های منصوریان شد و مشاوره بدی به برانکو دادند. برانکو هم نظرش را گفته و چه اشکالی دارد؟ ما هیچ عکس‌العملی نداریم.

* تسنیم: روز گذشته ششمین سالگرد مرحوم ناصر حجازی بود…

چهارشنبه شب جشنی برای گرامیداشت نام او برگزار شد که در آن شرکت کردیم. خدا، حجازی را رحمت کند که آدم باوجودی بود. او رفیق قدیمی ما بود و همین که پس از چند سال برای او جشن می‌گیرند، نشان می‌دهد چه آدم بزرگی بوده است.

* تسنیم: در این مدت نزدیک به ۱۰ بازیکن از تیم‌های مختلف گفته‌اند که از استقلال پیشنهاد دارند، در صورتی که که منصوریان گفته تنها دو سه بازیکن جذب خواهند کرد.

ما خودمان بازیکن داریم و به قول منصوریان دو سه بازیکن اضافه می‌شوند. اگر بخواهیم بازیکن بیشتری بگیریم، باید از لیست خودمان کم کنیم. یکی دو بازیکن زیر ۲۳ سال و بزرگسال جا داریم. حرف‌هایی هم که زده می‌شود، شایعه است.

* تسنیم: چه تمهیداتی برای بازی برگشت برابر العین دارید؟

کادر فنی حریف را به خوبی آنالیز کرده‌اند. باید روشی به کار ببریم که بتوانیم حریف را شکست دهیم. موضوعی که ما را امیدوار می‌کند، گل‌‌هایی است که در زمین حریفان به ثمر می‌رسانیم. این موضوع به تیم روحیه می‌دهد. از طرفی، فکر کنم دو سه هزار ایرانی هم برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1