امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیرانوند و رحمتی به هم رسیدند

دو تیم استقلال و پرسپولیس در دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک هشتم موفق به بسته نگه داشتن دروازه اشان شدند تا یک کلین شیت دیگر برای سنگربانان خود ثبت کنند. دو تیم پایتخت ایران از این حیث رده دوم بهترین های قاره آسیا را به خود اختصاص داده اند. دو […]

دو تیم استقلال و پرسپولیس در دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک هشتم موفق به بسته نگه داشتن دروازه اشان شدند تا یک کلین شیت دیگر برای سنگربانان خود ثبت کنند. دو تیم پایتخت ایران از این حیث رده دوم بهترین های قاره آسیا را به خود اختصاص داده اند.

دو تیم استقلال و پرسپولیس در دور رفت رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک هشتم موفق به بسته نگه داشتن دروازه اشان شدند تا یک کلین شیت دیگر برای سنگربانان خود ثبت کنند. دو تیم پایتخت ایران از این حیث رده دوم بهترین های قاره آسیا  را به خود اختصاص داده اند.

 


رتبه اول سنگربانان آسیا به ژنگ چنگ از تیم گوآنگجو اور گرنده و سنگربان نماینده تایلند اختصاص دارد. ضمن اینکه رحمتی در تعداد نجات دروازه نیز در بین ۱۰ گلر برتر قاره قرار دارد و با ۱۹ کلین شیت رتبه نهم را به خود اختصاص داده است.

 


رتبه اول سنگربانان آسیا به ژنگ چنگ از تیم گوآنگجو اور گرنده و سنگربان نماینده تایلند اختصاص دارد. ضمن اینکه رحمتی در تعداد نجات دروازه نیز در بین ۱۰ گلر برتر قاره قرار دارد و با ۱۹ کلین شیت رتبه نهم را به خود اختصاص داده است./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1