امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نعمتی: با پرسپولیس شفاهی به توافق رسیده‌ام

همان طور که پیش از این اعلام شده بود برانکو برای پیدا کردن جانشین سروش رفیعی نام هافبک پیکان را به مسئولان باشگاه خود داد. از این‌رو مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با سیامک نعمتی آغاز شد و طرفین بر سر عقد قرارداد به توافق رسیدند. سیامک نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره […]

همان طور که پیش از این اعلام شده بود برانکو برای پیدا کردن جانشین سروش رفیعی نام هافبک پیکان را به مسئولان باشگاه خود داد. از این‌رو مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با سیامک نعمتی آغاز شد و طرفین بر سر عقد قرارداد به توافق رسیدند.

سیامک نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیتش با باشگاه پرسپولیس گفت: مذاکرات خوبی را با پرسپولیسی‌ها داشته‌ام و با این تیم به صورت شفاهی توافق کردم. انشالله بعد از بازی پرسپولیس و لخویا صحبت‌های نهایی را انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که برانکو او را برای چه پستی مدنظر دارد، یادآور شد: من چپ‌پا هستم و در سمت چپ خط هافبک بازی می‌کنم. در پست هافبک میانی هم بازی کرده‌ام و بستگی به این دارد که برانکو دوست دارد از من در چه پستی بازی بگیرد.

نعمتی در واکنش به صحبت‌های مجید جلالی که اعلام کرده با او در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستند، عنوان کرد: پیکان پیشنهاد تمدید قرارداد به من داده اما ما از نظر مالی به توافق نرسیدیم. سقفی که این باشگاه برای قرارداد بازیکنانش در نظر گرفته مورد رضایت من نیست./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news