امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۶، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از فردا یکشنبه ۷ خردادماه منحصراً از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می‌شود و شنبه ۱۳ خردادماه پایان می‌یابد. وی با بیان اینکه دفترچه […]

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۶، گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از فردا یکشنبه ۷ خردادماه منحصراً از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می‌شود و شنبه ۱۳ خردادماه پایان می‌یابد.

وی با بیان اینکه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام، همزمان با آغاز ثبت‌نام از داوطلبان فردا یکشنبه ۷ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، افزود: پذیرش در برخی از رشته‌های این آزمون براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌گیرد که اطلاعات کامل آن در دفترچه راهنمای ثبت‌نام درج شده است.

توکلی اظهار داشت: همچنین آزمون آن دسته از رشته‌هایی که پذیرش در آنها بر اساس مندرجات دفترچه راهنما به صورت باآزمون انجام می‌شود، در روز ۱۳ مردادماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تمام داوطلبان باید در مهلت درنظرگرفته شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند،‌ثبت‌نام و انتخاب رشته در یک مرحله انجام می‌شود و داوطلبان باید فرم انتخاب رشته اینترنتی را با توجه به کدرشته‌های اعلام‌شده تکمیل کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی دریافت می‌شود، داوطلبان باید از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه‌های شتاب برای پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام کنند، همچنین در مراحل مختلف فرایند این آزمون، خدمات پیام کوتاه ارائه می‌شود، بنابراین داوطلبانی که برای استفاده از پیام کوتاه تمایل دارن، می‌توانند با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت ۵ هزار ریال تمایل خود را برای استفاده از پیام کوتاه نیز اعلام کنند.

توکلی گفت: داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی هستند نیز باید علاوه‌بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، مبلغ ۵۱ هزار ریال دیگر نیز پرداخت کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news