امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمریکا تهدید به حمله نظامی به اهداف نظامی در ایران کرد

روزنامه الرای کویت به نقل از آنچه محافل آمریکایی خواند نوشت: آمریکا در پیامی به ایران تهدید کرده است که در صورت هدف قرار گرفتن سربازان این کشور از سوی ایران در خاک عراق و سوریه، واشنگتن اهداف نظامی را در داخل ایران هدف قرار می‎دهد. این روزنامه می‎نویسد: افسران روس که با افسران آمریکایی […]

روزنامه الرای کویت به نقل از آنچه محافل آمریکایی خواند نوشت: آمریکا در پیامی به ایران تهدید کرده است که در صورت هدف قرار گرفتن سربازان این کشور از سوی ایران در خاک عراق و سوریه، واشنگتن اهداف نظامی را در داخل ایران هدف قرار می‎دهد.

این روزنامه می‎نویسد: افسران روس که با افسران آمریکایی برای هماهنگی درباره عملیات نظامی در سوریه دیدار کرده‎اند این پیام را به تهران رسانده‎اند.

به نوشته پایگاه روزنامه الرای کویت ژنرال مارتین دمپسی، رئیس سابق ستاد ارتش آمریکا پیشتر در جلسه استماع کنگره آمریکا مدعی شده بود که ایران مسئول قتل هزار نفر از چهار هزار نفر سرباز آمریکایی است که در خاک عراق کشته شده‎اند.

این در حالی است که روز هفدهم ماه مارس جنگنده‎های ائتلاف آمریکایی با حمله به غیرنظامیان در موصل ده‎ها نفر را به خاک و خون کشیدند.

منابع عراقی شمار قربانیان و مجروحان این حمله را صدها نفر اعلام کرده‎اند./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news