امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت باید به ۱۰ وعده اصلی خود عمل کند/آمریکا با ائتلاف سه گانه به‌دنبال ایران هراسی است

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جمع مردم فریدونکنار با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه رمضان ماه تهذیب نفس و تقویت بنیه تقوای فردی، اجتماعی و سیاسی است. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات خاطرنشان کرد: این انتخابات با امنیت و مشارکت بیش از ۷۰ درصد […]

بصیر، حجت‌الاسلام سیدمحمود جلالی در جمع مردم فریدونکنار با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه رمضان ماه تهذیب نفس و تقویت بنیه تقوای فردی، اجتماعی و سیاسی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات خاطرنشان کرد: این انتخابات با امنیت و مشارکت بیش از ۷۰ درصد در شرایطی که در اطراف جمهوری اسلامی ناامن است، برگزار شد.

امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: برگزاری بدون چالش انتخابات نشان از فهیم بودن، منسجم بودن و متحد بودن ملت ایران در مقام حمایت و پیروی از مقام معظم رهبری و فرهنگ بالای ایرانی‌ها است.

جلالی با قدردانی از شرکت کنندگان و مجریان انتخابات افزود: شورای نگهبان، وزارت کشور، صدا و سیما، نیروهای انتظامی، سپاه و بسیج، سربازان گمنام امام زمان و عوامل اجرایی و نظارتی از جمله بخش‌هایی بودند که در برگزاری انتخابات سهم زیادی داشتند که جای قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه  پیروز واقعی انتخابات به فرموده رهبری نظام جمهوری اسلامی و ملت فهیم ایران است یادآور شد: رقابت‌ها در زمان انتخابات بود و آن چیزی که الان لازم است رفاقت برای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های مختلف است.

امام جمعه فریدونکنار گفت: منتخبان مردم باید به وعده‌های انتخاباتی خود توجه کنند و مسئولان باید به نحوی حرکت کنند که دلسوز مردم باشند.

جلالی با اشاره به ۱۰ وعده دولت در زمان تبلیغات انتخاباتی اظهار کرد: رئیس‌جمهور باید به وعده‌ی کار، اشتغال و جوانان، افزایش حقوق مستمران، میدان دادن به جوانان در کابینه، که داده بود رسیدگی کند.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد باید از برنامه‌های اصلی دولت باشد و نباید نسبت به فساد فرهنگی، اخلاقی و اجتماعی بی‌توجه باشیم.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه تصریح کرد: لغو تمامی تحریم‌های غیرهسته‌ای و پرداخت سود سهام عدالت از دیگر وعده‌های داده شده بود که باید انجام شود.

جلالی یادآور شد: ایجاد ۹۵۵ هزار شغل سالانه و پرداخت وام مسکن به زوجین تا سقف ۲۰۰ میلون تومان که وعده دولت بود نباید فراموش شود.

وی گفت: حذف قاچاق ۱۲ میلیارد دلاری، پرداخت حقوق به جوانان جویای کار از طریق سامانه کارورزی و از بین بردن فقر مطلق تا سال ۱۴۰۰ از دیگر وعده‌های این دولت بود.

امام جمعه فریدونکنار خاطرنشان کرد: دولت باید به وعده‌های انتخاباتی خود عمل کند چراکه مردم به این وعده‌ها رای دادند.

جلالی با اشاره به سفر ترامپ به عربستان اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا به دنبال یک ائتلاف عربی، غربی و عبری برای تقویت ایران هراسی است تا بازار اسلحه داغ شود و ایران را خطر اصلی منطقه معرفی کنند و اسرائیل را در سایه امن قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که دارای فهم سیاسی هستند اعلام کردند که با این کارها ایران منزی نمی‌شود.

امام جمعه فریدونکنار تصریح کرد: با این نمایشنامه‌های سیاسی نمی‌توانند ملت ایران را که در تمامی صحنه‌ها پشتوانه کشور خود هستند را دچار چالش کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1