امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باشگاه سوئدی به دنبال جذب مهاجم سپاهان

رضا میرزایی بازیکن جوان سپاهان اصفهان با دعوت‌نامه ای از سوی باشگاه مالمو سوئد مواجه شده و حتی این باشگاه دعوت نامه میرزایی را برای باشگاه سپاهان ارسال کرده است. مدیر برنامه های میرزایی گفت:یک هفته است که باشگاه مالمو دعوتنامه ای را برای باشگاه سپاهان ارسال کرده است ولی هنوز مدیران سپاهان نسبت به […]

رضا میرزایی بازیکن جوان سپاهان اصفهان با دعوت‌نامه ای از سوی باشگاه مالمو سوئد مواجه شده و حتی این باشگاه دعوت نامه میرزایی را برای باشگاه سپاهان ارسال کرده است.

مدیر برنامه های میرزایی گفت:یک هفته است که باشگاه مالمو دعوتنامه ای را برای باشگاه سپاهان ارسال کرده است ولی هنوز مدیران سپاهان نسبت به این نامه واکنشی نشان نداده اند  و  باشگاه مالمو و میرزایی منتظر تصمیم باشگاه سپاهان در خصوص این دعوتنامه هستند. حتی برای بررسی نظر باشگاه سپاهان برای این دعوتنامه به باشگاه سپاهان رفتیم اما عنوان شد هنوز تصمیمی گرفته نشده است.باشگاه مالمو یکی از مطرح ترین باشگاه های اسکاندیناوی است و ۸ ملی پوش سوئد برای این باشگاه هستند. این پیشنهاد فرصتی بسیار خوبی برای بازیکن مثل میرزایی می تواند باشد اما در نهایت باشگاه سپاهان و مدیریت این باشگاه تصمیم گیرنده نهایی هستند زیرا میرزایی تحت قرارداد باشگاه سپاهان است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1