امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوش‌خبر: کولاکوویچ معترض است

دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ از ۱۲ تا ۲۸ خردادماه با حضور ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود. هفته نخست این رقابت‌ها به میزبانی سه کشور ایتالیا، صربستان و روسیه برگزار می‌شود که تیم […]

دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ از ۱۲ تا ۲۸ خردادماه با حضور ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود.

هفته نخست این رقابت‌ها به میزبانی سه کشور ایتالیا، صربستان و روسیه برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم‌های ایتالیا، برزیل و لهستان می‌رود.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه بولتن مسابقات ایتالیا به دستمان رسیده است، گفت: تمامی اطلاعات شامل هتل محل اسکان، مسیر پروازی، سالن تمرین، زمان مسابقات و تمرین و … در این بولتن قید شده است.

امیر خوش خبر تصریح کرد: شرایط تمرینی تیم ایران از نظر زمانی برگزاری مورد تایید ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال قرار نگرفت و نسبت به آن اعتراض کردیم. حتی در این برنامه برای روز پنج‌شنبه ۱۱ خردادماه تمرینی برای تیم ایران برنامه‌ریزی نشده است.

وی درباره تعداد بازیکنان اعزامی به هفته نخست لیگ جهانی گفت: تیم ایران با ۱۴ بازیکن راهی ایتالیا می‌شود و ۱۴ بازیکن انتخاب شدند، اما به دلیل احتمال مصدومیت در تمرینات، فهرست اعزامی پس از آخرین تمرین تیم ایران در تهران اعلام می‌شود.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره برنامه تمرین تیم ملی در دو روز آینده نیز گفت: تا کنون دو جلسه تمرین در سالن ۱۲ هزار نفری داشتیم و دو جلسه تمرین توپی دیگر امروز و فردا (یکشنبه و دوشنبه) خواهیم داشت؛ البته یک جلسه تمرین بدنسازی نیز امروز در سالن فدراسیون والیبال خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news