امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پولادی به یک تیم تایلندی پیوست

در حالی که پیش از این رسانه‌های قطر  به نقل از رئیس باشگاه الشحانیه از چهارمین فصل حضور متوالی مهرداد پولادی در این تیم  خبر داده بودند، فیصل الشمری یکی از مدیران ارشد باشگاه الشحانیه مدعی انتقال این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به لیگ تایلند شد. الشمری به روزنامه الوطن قطر گفت: قرارداد […]

در حالی که پیش از این رسانه‌های قطر  به نقل از رئیس باشگاه الشحانیه از چهارمین فصل حضور متوالی مهرداد پولادی در این تیم  خبر داده بودند، فیصل الشمری یکی از مدیران ارشد باشگاه الشحانیه مدعی انتقال این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به لیگ تایلند شد.

الشمری به روزنامه الوطن قطر گفت: قرارداد مهرداد پولادی با باشگاه الشحانیه پایان یافت و او پیشنهادهای خارجی متعددی دریافت کرده بود. تمایل داشت تجربه جدیدی را به دست آورد و فکر می‌کنم با یک تیم تایلندی هم قرارداد اولیه‌ای  را امضا کرد. باشگاه الشحانیه برای مهرداد پولادی آرزوی موفقیت می‌کند. او برای ما بسیار خوب کار کرد.

پولادی پس از پایان جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل به الشحانیه قطر پیوست و ۳ فصل متوالی برای این تیم که یک فصل آن در لیگ دسته‌ دوم فوتبال این کشور بود بازی کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news