امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کارلوس توس چینی‌ها را از فوتبال ناامید کرد

کارلوس توس یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال جهان به شمار می‌آید. او با وجود این که از چند تیم اروپایی خوب پیشنهاد داشت، اما تصمیم گرفت راهی لیگ چین شود. توس به انتقاد تند از سطح کیفی لیگ چین پرداخت و گفت‌: بر این باور هستم که سوپر لیگ چین حتی با وجود جذب ستاره […]

کارلوس توس یکی از بازیکنان بزرگ فوتبال جهان به شمار می‌آید. او با وجود این که از چند تیم اروپایی خوب پیشنهاد داشت، اما تصمیم گرفت راهی لیگ چین شود.

توس به انتقاد تند از سطح کیفی لیگ چین پرداخت و گفت‌: بر این باور هستم که سوپر لیگ چین حتی با وجود جذب ستاره های بزرگ زیاد تا ۵۰ سال دیگر به سطح لیگ های اروپایی نمی‌رسد. در این جا دانش فوتبالی بسیار پایین است و تفاوت زیادی با فوتبال اروپا دارد.

این بازیکن آرژانتینی در پایان سخنان خود، بیان‌ کرد: بازیکنان چینی بسیار ساده هستند و اصلا از آمادگی بدنی بالایی برخوردار نیستند. آنها با خشونت بسیار بالایی بازی می‌کنند و ممکن است با یک حرکت خود یک بازیکن را برای مدتی بسیار طولانی مصدوم کنند. در چین هزینه زیادی خرج فوتبال می‌شود اما بر این باور هستم که هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود، چرا که نگاه به آن متفاوت است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news