امروز : یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم حمایت و پیگیری طرح‌های اقتصادمقاومتی در فریدونکنار

بصیر، خیرالله باقرزاده در جمع بسیجیان و پاسداران فریدونکنار اظهار کرد: پاسداران، کارمند انقلاب نیستند بلکه پاسدار ارزش‌های اسلامی هستند. وی خاطرنشان کرد: فردی که پاسدار ارزش‌ها است زمان نمی‌شناسد بلکه همیشه در خدمت انقلاب و نظام است. فرمانده سپاه فریدونکنار تصریح کرد: فرمانده‌هان حوزه و کانون‌ها با عمق بخشی و اثربخشی در برنامه‌ها باید […]

بصیر، خیرالله باقرزاده در جمع بسیجیان و پاسداران فریدونکنار اظهار کرد: پاسداران، کارمند انقلاب نیستند بلکه پاسدار ارزش‌های اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: فردی که پاسدار ارزش‌ها است زمان نمی‌شناسد بلکه همیشه در خدمت انقلاب و نظام است.

فرمانده سپاه فریدونکنار تصریح کرد: فرمانده‌هان حوزه و کانون‌ها با عمق بخشی و اثربخشی در برنامه‌ها باید تمام توان خود را برای تبیین و اجرایی کردن شعار سال که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است به کار گیرند.

باقرزاده افزود: شناخت اهداف برنامه‌ها در اجرایی کردن آن لازم است و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه تحقق اقتصادمقاومتی باید در دستور کار قرار گیرد گفت: لازم است که طرح‌های اقتصادمقاومتی در فریدونکنار با پیگیری و حمایت به سرانجام برسند.

فرمانده سپاه فریدونکنار یادآور شد: باتوجه به هشدارهای مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل میدان جنگ فرهنگی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران، لازم است که با برنامه‌ریزی صحیح اهداف دشمنان خنثی شود.

باقرزاده با اشاره به اهداف سپاه پاسداران در انتخابات تصریح کرد: مشارکت حداکثری و ایجاد امنیت از اهداف سپاه پاسداران در انتخابات بود که به خوبی محقق شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news