امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وظیفه شورا رفاه حال مردم است/شورای شهر فریدونکنار طرح‌های ۲۵ ساله را پیگیری کند

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در نخستین نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار با تبریک حماسه حضورحداکثری مردم در پای صندوق‌های رای اظهار کرد: برای رئیس جمهور منتخب نامه تبریک ارسال کردم و به وی یادآور شدم مردم دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند و حال نوبت شماست تا با عمل […]

بصیر، ولی‌الله نانواکناری در نخستین نشست با منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار با تبریک حماسه حضورحداکثری مردم در پای صندوق‌های رای اظهار کرد: برای رئیس جمهور منتخب نامه تبریک ارسال کردم و به وی یادآور شدم مردم دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند و حال نوبت شماست تا با عمل به وعده‌های خود دل مردم را شاد کنید.

وی در ادامه با تبریک به منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار خاطرنشان کرد: ورود شما زمینه همدلی و همزبانی برای خدمت است و بنده به عنوان نماینده مردم و عضو مهمترین کمیسیون مجلس شورای اسلامی، ششمین همکار و همیار شما برای خدمت به مردم هستم.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی در مورد اهمیت کارگروهی در شورا گفت: نخستین قدم برای رسیدن به هدف وحدت است و برای رسیدن به هدف باید در یک مسیر حرکت کرد، چراکه تجربه ثابت کرده است سنگ اندازی یک نفر مانع رسیدن جمع به هدف می‌شود و هر فرد عاقلی وحدت را تمجید و تفرقه را تکذیب می‌کند و البته اختلاف سلیقه امری طبیعی است و تضارب آرا نیز لازم است.

رییس کمیته امنیت داخلی مجلس در ادامه با اشاره به وظیفه مهم شورا تصریح کرد: وظیفه شورا رفاه حال مردم است و نگاه همه ما باید برای رسیدن به رفاه مردم باشد و در همین راستا دقت درتعیین ترکیب چارت تشکیلاتی شورا به ویژه انتخاب ریاست شورا برای رسیدن به این هدف لازم است.

نانواکناری با اشاره به اهمیت انتخاب شهردار کارآمد تاکید کرد: اگر بدنه شورا از افراد مناسب تشکیل شده باشد اما شهردار به وظایف خود به درستی عمل نکند عملکرد شورا تحت شعاع قرار خواهد گرفت چراکه اجرای تمامی مصوبات شورا با شهرداری است و اگر در این مسیر اجرای درست و کامل صورت نگیرد عملکرد شورا ضعیف تصور می‌شود.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی افزود: حوزه انتخابیه ما در استان مازندران باید مانند دوران دفاع مقدس که رزمندگان فریدونکناری در لشکر ۲۵ کربلا زبانزد بودند جزء برترین‌ها باشد.

وی با بیان اینکه متاسفانه در سالهای اخیر جلوه‌های بدی از حوزه ما در کشور وجود داشت اظهار کرد: مسئولان ما از نظر اجرایی و عملکرد باید زبانزد باشند تا فریدونکنار به جایگاه واقعی خود برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: شورای شهر فریدونکنار باید یک پایلوت نمونه برای سطح کشور باشد.

نانواکناری خاطرنشان کرد: طرح‌های نیمه کاره زیادی در سطح فریدونکنار وجود دارد که زمان شروع برخی از این طرح‌ها به بیش از ۲۵ سال گذشته برمی‌گردد و اکنون به حال خود رها شده است که با تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها از جمله شورای اسلامی این طرح‌ها قابل پیگیری و بهره‌برداری هستند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1