امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۴۰۰ باید سال شکوفایی فریدونکنار شود/صداقت بهترین گزینه برای کار در شورا/شورای پنجم باید مجری تغییرات شهری در فریدونکنار باشد

بصیر، مصطفی شیاری  منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار در دیدار با  نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معتقدم اگر در دوره پنجم شورا به عقب افتادگی‌ها رسیدگی نشود نارضایتی مردم از وضعیت موجود قابل پاسخگویی نیست. وی خاطرنشان کرد: این مقطع زمانی بخاطر وجود سردار نانواکناری به عنوان […]

بصیر، مصطفی شیاری  منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار در دیدار با  نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معتقدم اگر در دوره پنجم شورا به عقب افتادگی‌ها رسیدگی نشود نارضایتی مردم از وضعیت موجود قابل پاسخگویی نیست.

وی خاطرنشان کرد: این مقطع زمانی بخاطر وجود سردار نانواکناری به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی استثنایی است و خوشحالم که ارتباط با شما آسان است و این برای ما ارزشمند است.

منتخب مردم فریدونکنار در پنجمین دوره شورای شهر تصریح کرد: از نخستین روز ورود به شورا میدانیم که چهار سال فرصت کمی است و به سرعت میگذرد و امیدواریم که با کمک هم بتوانیم سال ۱۴۰۰ را سال شکوفایی شهر فریدونکنار بنامیم.

نازبانو عزیزی عضو دیگر شورای اسلامی شهر فریدونکنار در این نشست با تقدیر از سردار نانواکناری و آرزوی توفیق برای منتخبین مردم گفت: با تجربه ی ۱۸ ساله‌ای که دارم صداقت را بهترین گزینه در کار می‌دانم و انتظارم از همه عزیزان این است که صادقانه کار کنند و منافع مردم را بر منافع شخصی ترجیح دهند.

وی خاطرنشان کرد: وجود و همکاری سردار نانواکناری در این دوره افتخار شورای پنجم است و از این رو شورای پنجم شورای موفقی خواهد شد.

سیدجواد قاسمی عضو دیگر شورای اسلامی شهر فریدونکنار در این نشست با تشکر از همه و آرزوی توفیق برای منتخبین گفت: همه باید بدانند که رقابت تمام شد و از امروز رفاقت‌ها شروع می‌شود و باید در کنار هم برای رسیدن به هدف تلاش کنیم.

مهدی بابکی جوان‌ترین عضو شورای پنجم نیز در این نشست اظهارکرد: خوشحالم از اینکه به واسطه‌ی جوانی از طرف مردم انتخاب شدم و به عنوان یک جوان با دغدغه برای شهرم فعالیت خواهم کرد.

وی با قدردانی از نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار که خود را به عنوان عضو ششم منتخبین مردم معرفی کرده است تاکید کرد: این شورا باید مجری تغییرات شهری باشد و باید بتوانیم از قابلیت های سردار نانواکناری به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی استفاده کنیم.

این منتخب مردم در پنجمین دوره شورای شهر فریدونکنار گفت: من همیشه به نیمه پر لیوان نگاه می‌کنم و امیدوارم با صداقت و همدلی و در کنار هم عملکرد مثبت داشته باشیم تا نه تنها شهر بلکه تک تک مردم از امکانات و شرایط بهتر استفاده کنند.

بابکی یادآور شد: گاهی دیدگاه‌ها متفاوت است و کمی و کاستی بخشیدنی است و تا زمانی که هدف ثابت و خدمت به مردم است نگاه های شخصی باید کنار رود و قطعا با یک تیم متحد و قوی نتیجه‌های خوبی خواهیم گرفت.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم بعد از گذشت چهار سال و پایان دوره شورای پنجم در کنار مردم سرمان را بالا بگیریم و با وعده‌هایی که اجرا شد پاسخگوی مردم شهر باشیم.

مهدی باقرزاده دیگر منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر فریدونکنار در این نشست گفت: جای خوشحالی است که در کنار اساتید مشغول خدمت شویم

وی خاطرنشان کرد: بدون شعار باید برای اقدام وعمل تلاش کنیم و امیدوارم که این جلسه نقطه شروع اتحاد بین اعضای شورا باشد تا با کمک هم بتوانیم برای شهر موثر واقع شویم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news