امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پنالتی شد به طارمی ندهند که بزند/ با هر نتیجه‌ای می‌توانیم صعود کنیم

فرشاد پیوس درباره دیدار فردا (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل لخویای قطر، اظهار کرد: پرسپولیس بازی سختی پیش رو دارد. در شرایط آب و هوایی قطر، بازی کردن برای تیم فوتبال پرسپولیس آسان نخواهد بود. من معتقدم که بازیکنان باید طوری بازی کنند که ابتدا گلی دریافت نکنند و در ادامه‌ روی ضد حملات بتوانند […]

فرشاد پیوس درباره دیدار فردا (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل لخویای قطر، اظهار کرد: پرسپولیس بازی سختی پیش رو دارد. در شرایط آب و هوایی قطر، بازی کردن برای تیم فوتبال پرسپولیس آسان نخواهد بود. من معتقدم که بازیکنان باید طوری بازی کنند که ابتدا گلی دریافت نکنند و در ادامه‌ روی ضد حملات بتوانند دروازه‌ حریف را باز کنند. البته کار بسیار دشوار است.

او در ادامه‌ بیان‌ کرد: این که ما در ورزشگاه آزادی توانستیم گلی دریافت نکنیم یک امتیاز مثبت برای پرسپولیس است زیرا در قطر هر نتیجه‌ مساوی با گل به سود پرسپولیس خواهد بود. بنابراین برانکو ایوانکوویچ بهتر از هر کسی می‌داند که تیمش را باید طوری بچیند که ابتدا از دروازه‌ خود محافظت کرده و بعد به فکر گلزنی باشد. نبود کمال کامیابی‌نیا هم کاملا تاثیرگذار است. درست است که در بازی رفت ربیع‌خواه به جای کامیابی‌نیا بازی کرد اما هیچ بازیکنی نمی‌تواند جای کامیابی‌نیا را پر کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که اگر در دیدار پرسپولیس برابر لخویا داور به سود پرسپولیس پنالتی‌ اعلام کرد بهتر است طارمی بزند یا خیر، گفت‌: من با این موضوع موافق نیستم. به اعتقاد من طارمی فعلا نباید پنالتی‌های پرسپولیس را بزند. باید فرد دیگری پشت توپ قرار بگیرد. طارمی بازیکن خوبی است، اما فعلا نباید پنالتی‌ بزند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می‌تواند به دور بعد صعود کند ، گفت‌: فکر می‌کنم که پرسپولیس به دور بعد صعود کند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1