امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمام شرایط در بازی فردا به سود لخویا است/ برانکو باید اول به فکر گل نخوردن باشد

حمید درخشان درباره دیدار فردا (سه‌شنبه) پرسپولیس برابر لخویا به میزبانی قطری‌ها برگزار می‌شود، اظهار کرد: بازی خیلی سختی است. پرسپولیس باید در زمین حریف بازی کند. میزبان هم تماشاگر را در اختیار دارد و هم شرایط آب و هوایی به نفع آنها است. در نتیجه‌ پرسپولیس باید با چند فاکتور مقابله کند. او افزود: […]

حمید درخشان درباره دیدار فردا (سه‌شنبه) پرسپولیس برابر لخویا به میزبانی قطری‌ها برگزار می‌شود، اظهار کرد: بازی خیلی سختی است. پرسپولیس باید در زمین حریف بازی کند. میزبان هم تماشاگر را در اختیار دارد و هم شرایط آب و هوایی به نفع آنها است. در نتیجه‌ پرسپولیس باید با چند فاکتور مقابله کند.

او افزود: برانکو باید تیمی با تفکرات بهتری راهی زمین کند که در وهله اول گل نخورد و پس از آن بتواند هوشیارانه گلزنی کند. با گلزنی پرسپولیس، لخویا باید دو گل را به ثمر برساند. اگر پرسپولیس از موقعیت‌هایی که در بازی رفت ایجاد کرده بود به خوبی استفاده می‌کرد می‌توانست با حاشیه امنیت بیشتری پا به این دیدار بگذارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که باخت این تیم مقابل الریان در دور گروهی در قطر را نمی‌توان ملاک برای این دیدار قرار داد، گفت‌: این بازی شرایطش با دیدار برابر الریان متفاوت است. پرسپولیس باید در این بازی هوشیارانه‌تر عمل کند و از دیدار مقابل الریان درس بگیریم.

درخشان در ادامه‌ درباره مهدی طارمی که در دیدار رفت موقعیت‌های فراوانی را از دست داد، خاطر نشان کرد: مهدی نوسان دارد ولی ان‌شاء‌الله در دیدار برگشت خوب عمل می‌کند و موفق به زدن گل می‌شود.

او همچنین درباره خط هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که کمال کامیابی نیا را هم در اختیار ندارد، تصریح کرد: خط هافبک پرسپولیس بازیکنان خوبی در اختیار دارد و برانکو می‌تواند جایگزین خوبی برای کمال انتخاب کند و او هم نمایش خوبی مقابل لخویا داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت‌: من برای تمامی نمایندگان ایران در این دوره از مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم تمامی آنها به دور بعد صعود کنند./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1