امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتباه کردم به استقلال آمدم/ روز قهرمانی پرسپولیس دوست داشتم بین آن‌ها باشم

محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره اظهاراتش علیه علیرضا منصوریان سرمربی استقلال به میزان اظهار داشت: حرف‌های زیادی در دلم بود که باید می‌گفتم. در این مدت که مصدوم بودم، هیچ‌کسی از استقلال سراغم نیامد تا حالم را بپرسد. من اشتباه کردم که به استقلال آمدم و تصمیم درستی نگرفتم. وی در مورد اینکه علاوه بر هواداران پرسپولیس، […]

محمدحسین کنعانی‌زادگان درباره اظهاراتش علیه علیرضا منصوریان سرمربی استقلال به میزان اظهار داشت: حرف‌های زیادی در دلم بود که باید می‌گفتم. در این مدت که مصدوم بودم، هیچ‌کسی از استقلال سراغم نیامد تا حالم را بپرسد. من اشتباه کردم که به استقلال آمدم و تصمیم درستی نگرفتم.

وی در مورد اینکه علاوه بر هواداران پرسپولیس، استقلالی‌ها از او انتقاد خواهند کرد، گفت: من برای همه هواداران احترام قائل هستم، اما من خیلی تحت فشار بودم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص انتخاب تیم آینده‌اش تاکید کرد: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. هنوز زود است که بخواهیم در این باره صحبت کنم.

این در حالی است که کنعانی زادگان در مصاحبه با یکی از سایت های خبری ضمن اعتراف به پشیمانی بابت انتخاب استقلال، گفت: روزی که پرسپولیس قهرمان شد گفتم که ای کاش آنجا بودم و جشن قهرمانی می گرفتیم. یکی از اعضای کادر فنی استقلال مجبورم کرد که علیه پرسپولیس حرف بزنم./ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1