امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشکان دژاگه به لیگ برتر ایران می آید؟

اشکان دژاگه پس از مدتی بلاتکلیفی بالاخره از لیگ قطر جدا شد و به تیم سابقش در آلمان یعنی ولفسبورگ پیوست تا به بقای این تیم در بوندس لیگا کمک کند. به گزارش نامه نیوز، اشکان اما به خاطر مشکلات موجود برای صدور مجوز بازی مدتی کنار ماند و زمانی هم که مجوز وی صادر […]

اشکان دژاگه پس از مدتی بلاتکلیفی بالاخره از لیگ قطر جدا شد و به تیم سابقش در آلمان یعنی ولفسبورگ پیوست تا به بقای این تیم در بوندس لیگا کمک کند.

به گزارش نامه نیوز، اشکان اما به خاطر مشکلات موجود برای صدور مجوز بازی مدتی کنار ماند و زمانی هم که مجوز وی صادر شد به خاطر مصدومیت شدید نتوانست بازی کند.

ولفسبورگ تا آستانه سقوط پیش رفته و در بازی پلی آف باید بقایش را تضمین کند و در بازی رفت اشکان بعد از مدت ها اولین بازی رسمی را برای چند دقیقه انجام داد.

مدیران تیم سبزپوش آلمانی اعلام کرده اند نام دژاگه در لیست فروش باشگاه قرار دارد و این یعنی اینکه اشکان با یک نیم فصل کاملا ناموفق باید دنبال تیمی جدید باشد.

بسیاری از تیم های ایرانی از حضور اشکان در تیم شان استقبال می کنند و از آنجا که به خاطر سن و سال وی بعید است که در بوندس لیگا خواهان داشته باشد ممکن است بالاخره به لیگ ایران چراغ سبز نشان دهد./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news