امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یازده ستاره ای که قراردادشان تابستان به پایان می‌رسد

پس از پایان فصل ۱۷ – ۲۰۱۶ اکنون زمان نقل‌ و انتقالات تابستانی است. باشگاه‌های بزرگی به دنبال جذب ستاره‌های کنونی جهان فوتبال هستند و بازیکنان آینده‌داری نیز وجود دارند که باشگاه به دنبال امضای قرارداد با آن‌ها هستند. برخی از این بازیکنان هنوز به پایان قراردادشان باقی‌ مانده است اما بعضی دیگر کمتر از […]

پس از پایان فصل ۱۷ – ۲۰۱۶ اکنون زمان نقل‌ و انتقالات تابستانی است. باشگاه‌های بزرگی به دنبال جذب ستاره‌های کنونی جهان فوتبال هستند و بازیکنان آینده‌داری نیز وجود دارند که باشگاه به دنبال امضای قرارداد با آن‌ها هستند. برخی از این بازیکنان هنوز به پایان قراردادشان باقی‌ مانده است اما بعضی دیگر کمتر از یک ماه دیگر قراردادشان به پایان می‌رسد. این بازیکنان با تجربه هستند و دوران درخشانی داشتند. همچنین توانایی و استعداد دارند و به خاطر داشتن همه این ویژگی‌ها بهترین گزینه برای تقویت تیم‌ها محسوب می‌شوند.

در میان بازیکنانی که قراردادشان در ماه آینده به پایان می‌رسد می‌توان یک تیم قدرتمند را تشکیل داد که هواداران از تماشای بازی‌شان لذت می‌برند. در این فهرست یازده نفره نام ستاره‌های بزرگی همچون ایکر کاسیاس و زلاتان ایبراهیموویچ دیده می‌شود. در ادامه‌ به یازده بازیکن برتر به انتخاب آس اشاره می‌شود.

دروازه‌بان: کاسیاس (پورتو)

دفاع: آلوارو آربلوئا (وستهام)، په‌په (رئال مادرید) ، جان تری (چلسی)، کلیشی (سیتی)

هافبک: کاسورلا (آرسنال)، یحیی توره (سیتی)، دروسی (رم)

مهاجم: خسوس ناواس (سیتی)، ماریو بالوتلی (نیس) ، ایبراهیموویچ (منچستریونایتد)/ر

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1