امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستمزد نجومی ملی‌پوش فوتبال ایران اعلام شد/ دقیقه‌ای ۸۰۰ میلیون!

اشکان دژاگه از بازیکنان مطرح و ملی‌پوش کشورمان پس از جدایی از لیگ‌های عربی بالاخره راهی آلمان شد تا در کشوری که فوتبال خود را ازآنجا آغاز کرده بار دیگر به اوج برگردد. وولفسبورگ تیم اشکان دژاگه بود که باقیمت ۲ میلیون یورو وی را به خدمت گرفت و البته مصدومیت اشکان باعث شد وی […]

اشکان دژاگه از بازیکنان مطرح و ملی‌پوش کشورمان پس از جدایی از لیگ‌های عربی بالاخره راهی آلمان شد تا در کشوری که فوتبال خود را ازآنجا آغاز کرده بار دیگر به اوج برگردد.

وولفسبورگ تیم اشکان دژاگه بود که باقیمت ۲ میلیون یورو وی را به خدمت گرفت و البته مصدومیت اشکان باعث شد وی نتواند برای این تیم به میدان برود و درمجموع شاید چیزی حدود ۱۰ دقیقه برای این تیم بازی کرد.

با احتساب دقایق بازی اشکان در این تیم المانی باید گفت اگر ۲ میلیون یورو را به‌طور کامل از آلمانی‌ها دریافت کند برای هر دقیقه بازی حدود ۸۰۰ میلیون تومان خواهد گرفت و ما هم معتقدیم بازیکن کشورمان بیش از این‌ها می‌ارزد. اما امیدواریم داخلی‌ها خیلی هوس نکنند از این مبالغ بگیرند.

البته یکی از تیم‌های پرطرفدار تهرانی نیز سال گذشته بازیکنی را به خدمت گرفت که فقط چند دقیقه بیشتر از اشکان در زمین‌بازی حضور داشت و البته مبلغ قراردادش بیش از یک میلیارد بود.

به‌هرحال فوتبال سختی‌های خودش را دارد و دلایلی که این پول را برای فوتبالیست‌ها مجاز می‌کند./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news