امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری سارق جواهرات کودک ۵ ساله در همت‌آباد فریدونکنار

بصیر، محمدیداللهی فرمانده پاسگاه انتظامی بخش دهفری فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به دستگیری سارق جواهرات کودکان اظهار کرد: سارق طلا و جواهرات کودک ۵ ساله که در روز پنجشنبه گذشته اقدام به سرقت در روستای کوچک‌بیشه‌محله بخش دهفری فریدونکنار کرده بود دستگیر شد. وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روستای کوچک‌بیشه‌محله […]

بصیر، محمدیداللهی فرمانده پاسگاه انتظامی بخش دهفری فریدونکنار در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به دستگیری سارق جواهرات کودکان اظهار کرد: سارق طلا و جواهرات کودک ۵ ساله که در روز پنجشنبه گذشته اقدام به سرقت در روستای کوچک‌بیشه‌محله بخش دهفری فریدونکنار کرده بود دستگیر شد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روستای کوچک‌بیشه‌محله به دورین مداربسته مجهز است و با گرفتن عکس سارق توسط این دوربین‌ها و اقدامات ماموران کلانتری پاسگاه دهفری و اداره آکاهی شهرستان، فرد سارق در همت‌آباد فریدونکنار دستگیر و به سرقت خود اعتراف کرد.

فرمانده پاسگاه انتظامی دهفری فریدونکنار با اشاره به اینکه این سارق دارای سابقه قبلی بوده است، تصریح کرد: بیشترین سرقت او موتور سیکلت بود و هم‌اکنون تا بررسی پرونده در بازداشت است.
یداللهی در پایان گفت: سارق اعتراف کرده که در این سرقت دارای همدست بوده که ماموران در حال پیگیری هستند تا فرد مورد نظر را دستگیر کنند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1