امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعای بدون مال حلال در ماه رمضان فایده ندارد

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در جلسه شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اظهار کرد: ماه رمضان یک محدوده زمانی برای اجرای خلاصه شریعت است. وی خاطرنشان کرد: همانگونه که نزول قرآن در این ماه است، نزول کامل شریعت و عمل به آن در ماه رمضان آمده است رئیس اداره […]

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد در جلسه شورای هیئت‌های مذهبی فریدونکنار در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اظهار کرد: ماه رمضان یک محدوده زمانی برای اجرای خلاصه شریعت است.
وی خاطرنشان کرد: همانگونه که نزول قرآن در این ماه است، نزول کامل شریعت و عمل به آن در ماه رمضان آمده است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار تصریح کرد: سیاست و حکومت در اسلام، آشنایی با قرآن در اسلام و بسیاری از چیزها در ماه مبارک رمضان است.
ابراهیم‌نژاد با اشاره به اینکه تمرین کردن تمامی دین و پیاده کردن اسلام را در ماه مبارک رمضان می‌توان انجام داد، گفت: مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، رفع و دفع مفاسد و غیره در دعاهای این ماه آمده است.
وی با بیان اینکه اگر تمامی ماه رمضان را دعا کنیم و افطارمان از مال حرام باشد فایده‌ای ندارد تاکید کرد: رعایت حلال و حرام نیز در ماه رمضان است و انسان باید آن‌ها را بیاموزد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار خاطرنشان کرد: فلسفه ماه رمضان دعای بیشتر و عافیت‌طلبی است و نباید فرازهای دعا را محدود کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news