امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بشقاب پرنده در آسمان جاده چالوس؛ شایعه یا واقعیت؟ +عکس

بصیرنیوز، امروز در شبکه های اجتماعی عکسی از یک بشقاب پرنده در آسمان جاده چالوس منتشر و راجع به آن نوشته شده است: «دیده شدن سفینه فضایی در جاده چالوس بعد از مرزن آباد همین امروز! تا دوساعت مرزن آباد و کلاردشت هیچ کس آنتن نداشتند و هیچ سیگنالی هم وصل نميشده حتی بيسيم ناجا، […]

بصیرنیوز،

امروز در شبکه های اجتماعی عکسی از یک بشقاب پرنده در آسمان جاده چالوس منتشر و راجع به آن نوشته شده است: «دیده شدن سفینه فضایی در جاده چالوس بعد از مرزن آباد همین امروز!

تا دوساعت مرزن آباد و کلاردشت هیچ کس آنتن نداشتند و هیچ سیگنالی هم وصل نميشده حتی بيسيم ناجا، راهور»

سال گذشته نیز این عکس در فضای مجازی منتشر شده بود و دست به دست می چرخید، همان روزها بود که زندی فرماندار چالوس با تایید جعلی بودن این تصاویر گفت: این تصاویر ناشیانه و برای تشویش اذهان مردم و یا برانگیختن حس کنجکاوی آنان فتو شاپ شده است.

وی با بیان اینکه در این تصاویر، شیئی نورانی نشان داده شده است که در آسمان روستای مازوپشته و بالای تونل آزادراه پرواز میکند گفت: هیچ گزارشی از پرواز شی ناشناخته در آسمان منطقه دریافت نشده است.

فرماندار چالوس گفت: چگونه ممکن است شیئی بزرگ،عجیب و با وضوحی کامل در آسمان از چشم اهالی منطقه پنهان بماند و تنها یک یا دو نفر توانسته باشند عکسی از آن شکار کنند؟
زندی گفت: کارشناسان عکاسی نیز جعلی بودن عکس را تایید میکنند چرا که درهمه تصاویر اگرچه زاویه دوربین عوض می‌شود اما تصویر بشقاب پرنده ثابت است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1