امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بدحجابی و تظاهر به روزه‌خواری جرم است

بصیرنیوز، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در حاشیه پنجاه و هشتمین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی در جمع خبرنگاران در خصوص برخورد پلیس با روزه‌خواری اعلام کرد: همانگونه که سخنگوی ناجا گفته‌اند بر اساس قوانین، وظایفی بر عهده ناجا گذاشته شده است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی […]

بصیرنیوز، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در حاشیه پنجاه و هشتمین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی در جمع خبرنگاران در خصوص برخورد پلیس با روزه‌خواری اعلام کرد: همانگونه که سخنگوی ناجا گفته‌اند بر اساس قوانین، وظایفی بر عهده ناجا گذاشته شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی تصریح کرد: پلیس با افرادی که مراعات ایام ماه مبارک رمضان را نداشته باشند طبق وظیفه قانونی خود برخورد خواهد کرد.

سردار مهری اعلام کرد: تعامل بین دستگاه قضا و پلیس برقرار شده و پلیس موارد را به دستگاه قضایی ارجاع می‌دهد.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی کشور در خصوص برخورد با بدحجابی و بدپوششی اظهار داشت: بد پوششی و کشف حجاب نیز جرم مشخص شده و مخالف شئونات اسلامی است؛ پلیس مواردی را که مشاهده کند به دستگاه قضایی معرفی خواهد کرد.

سردار مهری با بیان اینکه داخل خودرو محدوده شخصی محسوب نمی‌شود، خاطرنشان کرد: تظاهر به روزه‌خواری در ملاء عام و در داخل خودرو جرم بوده و پلیس بعد از دستگیری این افراد را تحویل مراجع قضایی خواهد داد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1