امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موسوی هفته دوم لیگ جهانی را هم از دست می‌دهد

بصیرنیوز، سیامک افروزی درباره وضعیت سید محمد موسوی افزود: این بازیکن چند سالی است که در زانوی پا مشکل دارد و در هفته های اخیر این مشکل حادتر شده است. این مشکل دیرینه، بسیاری از مواقع بدون درد بوده و در برخی مواقع نیز همراه با درد است. وی با بیان این که در روزهای […]

بصیرنیوز، سیامک افروزی درباره وضعیت سید محمد موسوی افزود: این بازیکن چند سالی است که در زانوی پا مشکل دارد و در هفته های اخیر این مشکل حادتر شده است. این مشکل دیرینه، بسیاری از مواقع بدون درد بوده و در برخی مواقع نیز همراه با درد است.

وی با بیان این که در روزهای اخیر مشکل زانوی موسوی به گونه ای بود که به درمان جواب نمی داد، گفت‌:  تا روز آخر تمرینات در ایران صبر کردیم که ببینیم امکان کاهش درد وجود دارد و در مسابقات هفته نخست لیگ جهانی بدون درد شرکت کند، که این گونه نشد. موسوی حتما درمانش باید همراه با استراحت باشد.

فیزیوتراپ تیم‌ ‌ملی  والیبال ادامه‌ داد: بر اساس هماهنگی های موسوی و من با سرمربی تیم‌ ‌ملی ، مقرر شد این بازیکن ۱۰ روز استراحت در تهران همراه با درمان داشته باشد. روند درمان تحت کنترل است و با همکاران هماهنگی شده است و از ایتالیا نیز پیگیر این موضوع خواهم بود. امیدوارم در مدت استراحت که این بازیکن تمرین توپی ندارد و تنها بحث بدنسازی را پیگیری می کند، درمان جواب دهد.

وی تصریح کرد: بعید می دانم  موسوی به هفته دوم لیگ جهانی در تهران برسد، اما  امیدوارم در هفته سوم و در کشور لهستان بتوانیم از این بازیکن در  تیم‌ ‌ملی والیبال استفاده کنیم.

افروزی در پاسخ به این سئوال که چرا تا کنون درمان موسوی به صورت قطعی انجام نشده است، گفت‌:  زانوی موسوی آسیب دیدگی غضروفی دارد، همانند سفید شدن موی سر، این مشکل درمان خاصی ندارد، البته روش جراحی هم وجود دارد که نمی خواهیم به این مرحله برسد، هر چند که روش جراحی هم به صورت کامل مشکل را برطرف نمی کند.

وی تاکید کرد: علاقه‌مندیم سید والیبال ایران به روش غیر تهاجمی درمان شود، چون آسیب دیدگی غضروف است و اگر در غیر این صورت بود، تا کنون درمان قطعی شده بود. در مجموع امیدوارم هر چه زودتر مشکل این بازیکن بر طرف شود و به صورت کامل در اختیار تیم‌ ‌ملی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news