امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصلاح‌طلبان به‌دنبال انتقام‌گیری از قالیباف

بصیرنیوز، ناصر امانی در سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران خطاب به محمد سالاری عضو شورای شهر تهران گفت: با مباحثی که علیه شورای شهر تهران مطرح کردید وارد شورای شهر تهران شدید. وی افزود: نگران شورای آینده هستیم، زیرا برخی تمام دست آوردهای نظام طی ۱۲ سال آینده را […]

بصیرنیوز، ناصر امانی در سیصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران خطاب به محمد سالاری عضو شورای شهر تهران گفت: با مباحثی که علیه شورای شهر تهران مطرح کردید وارد شورای شهر تهران شدید.

وی افزود: نگران شورای آینده هستیم، زیرا برخی تمام دست آوردهای نظام طی ۱۲ سال آینده را زیر سوال برده اند. شهرداری نیز جزئی از این نظام بوده و این چنین انتقاد کردن علیه شهرداری منطقی نیست.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شهری شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ” اصلاح طلبان نباید از شهردار تهران انتقام بگیرند” اظهارکرد: اگر حرف از تعقل می‌شود، باید انصاف نیز رعایت شود.

امانی با اشاره به مباحث مطرح شده پیرامون مشکلات محیط زیستی اظهارکرد: شهردار تهران طرح مبارزه با آلودگی هوا را به تصویب رساند و اعلام آمادگی کرد که موضوع پیگیری مبارزه با آلودگی هوا را در دست بگیرد.

وی ادامه داد: فردی ۱۲ سال شهرداری تهران را بدون مشکل اداره کرده است و اکنون برخی می‌خواهند کوتاهی‌های آینده را به گردن شهردار کنونی بیاندازد.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شهری شورای شهر تهران در خصوص همکاری شهرداری تهران با شرکت “توسن” گفت: قراردادی با این شرکت بسته شده که این شرکت بلیت‌های مترو را خریداری کرده و بعد آن‌ها را به مردم می‌فروشد.

امانی تاکید کرد: در این رابطه موضوعات کاملا شفاف بوده و مشکلی مطرح نیست.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1