امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخورد گازانبری زنگنه با حامیان رقبای روحانی

بصیرنیوز، براساس اطلاعات موثق بیژن زنگنه دستور برکناری همه مدیرانی که در انتخابات از رقبای حسن روحانی حمایت کردند را صادر کرده است. براساس این گزارش و براساس نامه ای که به دست برخی از مدیران ارشد صنعت نفت رسیده است این افراد باید خود را به کمیته کاریابی معرفی کنند. ظاهرا مقرر شده است […]

بصیرنیوز، براساس اطلاعات موثق بیژن زنگنه دستور برکناری همه مدیرانی که در انتخابات از رقبای حسن روحانی حمایت کردند را صادر کرده است.

براساس این گزارش و براساس نامه ای که به دست برخی از مدیران ارشد صنعت نفت رسیده است این افراد باید خود را به کمیته کاریابی معرفی کنند.

ظاهرا مقرر شده است به جای این افراد از نیروهای تکنوکرات اصلاح‌طلب در بدنه صنعت نفت استفاده شود.

پیگیری از برخی افراد که در این فهرست قرار گرفته اند نشان می دهد در روزهای آتی علاوه بر برکناری مدیران ارشد صنعت نفت باید منتظر تغییر مدیران میانی فعال در بدنه صنعت نفت نیز باشیم.

تغییر مدیران حامی رقبای روحانی به دستور زنگنه در صنعت نفت درحالی رقم می خورد که محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز اعلام کرده است «تمام کسانی که به روحانی رای دادند و همچنین کسانی هم که به روحانی رای ندادند برای ما محترمند و دولت ضمن احترام به آن ١٦ میلیون، تصمیم دارد از توانمندی هایشان برای توسعه ملی استفاده کند.»

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1