امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش قلعه‌نویی به شایعه حضور در سپیدرود

بصیرنیوز، در روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون مذاکره مسئولان باشگاه سپیدرود با امیر قلعه نویی برای هدایت این تیم مطرح شده است. در این باره حتی گفته می شود قلعه نویی به مدیران سپیدرود قول بستن تیمی دو ساله داده است و تنها مشکل مسائل مالی است اما سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی این مساله را […]

بصیرنیوز، در روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون مذاکره مسئولان باشگاه سپیدرود با امیر قلعه نویی برای هدایت این تیم مطرح شده است. در این باره حتی گفته می شود قلعه نویی به مدیران سپیدرود قول بستن تیمی دو ساله داده است و تنها مشکل مسائل مالی است اما سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی این مساله را تکذیب کرد.

امیر قلعه نویی در گفت و گوی کوتاهی با “ورزش سه” درباره شایعه مذاکره با سپیدرود اظهار داشت: «مسئولان باشگاه سپیدرود هیچ صحبتی با من برای قبول سرمربیگری تیم انجام نداده اند و مسائلی که در این باره مطرح شده است را تکذیب می کنم.»
وی افزود: «قطعا صعود سپیدرود رشت به لیگ برتر حاصل زحمات علی نظر محمدی بوده و او شایسته تر از هرکسی برای هدایت این تیم است. برای مجموعه سپیدرود و نظرمحمدی آرزوی موفقیت دارم اما هرگونه مذاکره با مسئولان این باشگاه را رد می کنم.»

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news