امروز : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستارگان قرضی مادرید با توپ پر بازگشتند

بصیرنیوز، وایخو بازیکن رئال مادرید که در بوندس‌لیگا خوش درخشیده با ۲۵ بازی و ۸۵ درصد پاس سالم یکی از مهره‌های کلیدی تیمش بوده است. زیدان به بازی وایخو علاقه زیادی دارد و برای داشتن این ستاره جوان اما با تجربه لحظه شماری می‌کند. دیگر بازیکن جوان رئال مادرید، یورنته است که به عنوان یک […]

بصیرنیوز، وایخو بازیکن رئال مادرید که در بوندس‌لیگا خوش درخشیده با ۲۵ بازی و ۸۵ درصد پاس سالم یکی از مهره‌های کلیدی تیمش بوده است. زیدان به بازی وایخو علاقه زیادی دارد و برای داشتن این ستاره جوان اما با تجربه لحظه شماری می‌کند.

دیگر بازیکن جوان رئال مادرید، یورنته است که به عنوان یک مدافع کامل و قابل اتکا ۳۲ بازی در این فصل ثبت کرده و ۸۷ درصد پاس‌هایش سالم بوده است. او تا مرز ۷۹ درصد دریبل موفق داشته و در امر بازی سازی فوق العاده عمل کرده است، سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید درباره او گفته است: یورنته مدافع کلیدی آینده رئال مادرید است، او به یک ستاره مردمی در مادرید تبدیل خواهد شد.
از طرفی تئو ارناندس بازیکن کلیدی آلاوس نیز در راه رئال مادرید است، او به صورت قرضی در آلاوس بازی می‌کرد و با اتلتیکومادرید قرارداد داشت و رئال مادرید در ابتدای فصل پیش او را خریداری کرد تا پس از رفع محرومیت، این بازیکن را در اختیار بگیرد. گل زیبای او به بارسلونا در هفته آخر لالیگا برای هواداران مادریدی بسیار با ارزش و تاریخی بوده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news