امروز : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراهانی: قهرمان شدیم یک شکلات هم به ما ندادند

میلاد فراهانی در مورد فصلی که در نفت پشت سر گذاشت گفت: فصل خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و سختی‌های زیادی کشیدیم. هیچ‌کس پاسخگوی مشکلات ما نبود ولی در نهایت با زحمات کادرفنی و بازیکنان به قهرمانی در جام حذفی رسیدیم. قهرمان شدیم اما مسئولان باشگاه حتی یک شکلات هم به ما ندادند، آنها […]

میلاد فراهانی در مورد فصلی که در نفت پشت سر گذاشت گفت: فصل خیلی بدی را پشت سر گذاشتیم و سختی‌های زیادی کشیدیم. هیچ‌کس پاسخگوی مشکلات ما نبود ولی در نهایت با زحمات کادرفنی و بازیکنان به قهرمانی در جام حذفی رسیدیم. قهرمان شدیم اما مسئولان باشگاه حتی یک شکلات هم به ما ندادند، آنها حداقل می توانستند یک تشکر خشک و خالی از ما انجام دهند ولی این کار را هم نکردند.

وی عنوان کرد: نمی‌دانم شرایط نفت برای سال آینده چطور است. این تیم باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد ولی متاسفانه وضعیت بحرانی دارد. بابت سال گذشته هم بسیاری از بچه‌ها طلب دارند و حتی مسئولان دریافتی بعضی از بازیکنان جوان را به ۵۰درصد رساندند تا نتوانند جدا شوند. نفت تهران باید به شرایط ایده آل برگردد و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

فراهانی در مورد اینکه قرار است فصل آینده هم در نفت تهران باشد یا خیر اظهار داشت: ‌این از بدشانسی من است که هرجا می‌روم با مشکل مالی مواجه می‌شوم. اگر طلب من را بدهند و برای فصل بعد یک پیشنهاد خوب به من بدهند حاضرم در نفت بمانم در غیر اینصورت جدا خواهم شد. عجله زیادی ندارم و فعلا صبر می‌کنم تا تکلیف نفت روشن شود. ۳۰۰ میلیون تومان از نفت طلب دارم که باید این طلب را بدهند. اگر پولم را ندهند شکایت می‌کنم و طبیعتا به پیشنهادهای دیگر فکر خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news