امروز : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قاچاقچی مشروبات الکلی در سانحه رانندگی جان باخت

سرهنگ علی اصغر شیر محمدی گفت: ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه شامگاه سه شنبه یک قاچاقچی با خودروی پژو ۴۰۵ حامل مشروبات الکلی که خلاف جهت در اتوبان زنجان-قزوین در حال تردد بود منجر به وقوع تصادف زنجیره ای با پنج خودروی دیگر شد. وی اظهار کرد: این تصادف باعث برخورد چندین دستگاه خودرو دیگر با کامیون […]

سرهنگ علی اصغر شیر محمدی گفت: ساعت ۲۰.۳۰ دقیقه شامگاه سه شنبه یک قاچاقچی با خودروی پژو ۴۰۵ حامل مشروبات الکلی که خلاف جهت در اتوبان زنجان-قزوین در حال تردد بود منجر به وقوع تصادف زنجیره ای با پنج خودروی دیگر شد.

وی اظهار کرد: این تصادف باعث برخورد چندین دستگاه خودرو دیگر با کامیون و مصدوم شدن پنج نفر شد و در این تصادف راننده خودرو پژو در دم فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان زنجان علت اصلی وقوع این تصادف را خلاف حرکت پژو پارس عنوان کرد و گفت: این خودرو به سمت قزوین در حرکت بود که به محض دیدن پلیس خلاف جهت حرکت کرده و این حادثه را رقم زد.

شیر محمدی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

شیر محمدی تاکید کرد: زنجان یک استان عبوری است و بیشتر جاده ها برای گذر مسافران بزرگراه است در این میان رانندگان به محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پار کینگ اقدام به استراحت کنند و اصلا رانندگی نکنند و در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند و در جاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی آید توقف کنند.

وی افزود: رانندگان در شب از رانندگی خود داری کنند چرا که دید بسیار کم می شود واز رانندگی بین خطوط و سبقت و انحراف به چپ جلوگیری کنند./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news