امروز : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

با یک زن عکس های خاک بر سری ردوبدل می کرد

​​​​​​​پلیس اندونزی روز سه‌شنبه اعلام کرد که حکم دستگیری محمد رزیق شهاب، رهبر یک سازمان افراطی در این کشور، به اتهام استفاده از عکس‌ها و پیام‌های هرزه‌نگارانه در چت آنلاین صادر شده است. یک سخنگوی کمیسیون ویژه پلیس اندونزی به روزنامه “جاکارتا پست” گفته است که پلیس مدارک کافی در اختیار دارد که بر اساس […]

​​​​​​​پلیس اندونزی روز سه‌شنبه اعلام کرد که حکم دستگیری محمد رزیق شهاب، رهبر یک سازمان افراطی در این کشور، به اتهام استفاده از عکس‌ها و پیام‌های هرزه‌نگارانه در چت آنلاین صادر شده است.

رزیق شهاب وهابی با یک زن عکس های خاک بر سری ردوبدل می کرد

یک سخنگوی کمیسیون ویژه پلیس اندونزی به روزنامه “جاکارتا پست” گفته است که پلیس مدارک کافی در اختیار دارد که بر اساس آن می‌تواند با استناد به قانون ممنوعیت فعالیت هرزه‌نگارانه محمد رزیق شهاب را دستگیر کند.

رزیق شهاب متهم است به اینکه با یک زن عکس‌ها و پیام‌های جنسی ردوبدل کرده است. اما وکیل وی اتهام علیه موکل خود را رد می‌کند.

کمپین اسلام‌گرایان علیه آهوک در شش ماه اخیر منجر به به ایجاد تنش‌های سیاسی و مذهبی در اندونزی شد.

“جبهه مدافعان اسلام” و سازمان اسلامی وهابی “حزب تحریر اندونزی” با یکدیگر ائتلاف دارند و شیعیان و مسیحیان را مورد آزار قرار می دهند.

در سال ۲۰۰۸ پارلمان اندونزی زیر فشار همین احزاب تندرو قانون ممنوعیت فعالیت هرزه‌نگارانه را تصویب کرد. طبق این قانون در اندونزی هر چه “تحریک‌کننده و شهوت‌برانگیز” باشد، هرزه‌نگاری به شمار می‌آید و هر کس مشوق آن باشد و آن را گسترش دهد محکوم به زندان می‌شود.

تارنمای جاکارتا پست نیز روز امروز نوشت پلیس جاکارتا ‘رزیق شهاب’ را یک مظنون در مورد یک پرونده جنسی معرفی کرده است.

گفته می شود ‘رزیق شهاب’ روحانی افراطی در حال حاضر در عربستان سعودی است و مشخص نیست به زودی به اندونزی بازگردد.

از چهره‌های معروف اندونزی که قربانی قانون ضدهرزه‌نگاری شد‌ه‌اند، خواننده پاپ این کشور نازریل آریل است که در سال ۲۰۱۱ به سه سال و نیم حبس محکوم شد. افرادی ناشناس ویدیویی از روابط جنسی او را از تلفن همراه او دزدیده و در اینترنت منتشر کرده بودند. دادگاه او را به بی‌مبالاتی و فراهم آوردن زمینه گسترش هرزه‌نگاری متهم و محکوم کرد./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news