امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخواست شدیدترین برخورد با ۴ پرسپولیسی

ضیا عربشاهی در خصوص شکست ۴ بر صفر پرسپولیس مقابل الهلال اظهار داشت: واقعا از باخت سنگین پرسپولیس عصبی هستم و با این نتیجه نه تنها با شعور ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس بلکه با شعور ۷۰ میلیون هوادار فوتبال ایران بازی شد. قبل از دیدار پرسپولیس و الهلال گفته بودم که تیم عربستانی، تیم بسیار […]

ضیا عربشاهی در خصوص شکست ۴ بر صفر پرسپولیس مقابل الهلال اظهار داشت: واقعا از باخت سنگین پرسپولیس عصبی هستم و با این نتیجه نه تنها با شعور ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس بلکه با شعور ۷۰ میلیون هوادار فوتبال ایران بازی شد. قبل از دیدار پرسپولیس و الهلال گفته بودم که تیم عربستانی، تیم بسیار خوب و گردن کلفتی است و به خوبی نیز این موضوع را در بازی نشان داد.

وی افزود: الهلال روی تمام بازیکنان و تاکتیک‌های پرسپولیس کار و  به خوبی این تیم را آنالیز کرده بود. الهلال برای تک‌تک دقایق بازی برنامه داشت و روی گل اول به خوبی با ارسال توپ به نقطه کور بیرانوند موفق به گلزنی شد. روی گل سوم نیز به نظر می‌رسید شایان مصلح وزنه ۳۰ کیلویی به پایش وصل کرده و حتی بعد از ۲ متر عقب افتادن توان یک تکل ساده را نداشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از سازمان لیگ عنوان کرد: سازمان لیگ وظیفه داشت دیدار سپاهان – پرسپولیس را لغو کند چرا که دیدار با الهلال و نتیجه آن در حیثیت ملی تاثیرگذار بود . وقتی فوتبال ملی ما در آسیا حرف اول را می‌زند باید سازمان لیگ به باشگاه‌ها کمک کند که در لیگ قهرمانان نیز عملکرد خوبی داشته باشند. سازمان لیگ با عدم لغو دیدار با سپاهان نشان داد به هیچ عنوان سرنوشت باشگاه‌ها برای آنها مهم نیست و فقط به دنبال برقراری نظمی بی‌خود در لیگ برتر است.

عربشاهی در پاسخ به این سوال که با “عدم لغو دیدار با سپاهان بهتر نبود برانکو در اصفهان از بازیکنان اصلی خود استفاده نمی‌کرد؟”، گفت: قبول دارم که برانکو نباید از بازیکنان اصلی خود در دیدار با سپاهان استفاده می‌کرد اما امسال پرسپولیس برخلاف سال گذشته نیمکت قوی در اختیار دارد. از نظر من غیبت انصاری، کامیابی‌نیا، حسینی و طارمی در این دیدار تاثیرگذار بود و به پرسپولیس لطمه زد.

وی با انتقاد از عملکرد ضعیف ربیع‌خواه عنوان کرد: نمی‌دانم برانکو چرا اصرار دارد تحت هر شرایطی ربیع‌خواه در ترکیب اصلی بازی کند. ربیع‌خواه در دیدار با الهلال حتی موفق به ارسال چند پاس سالم نشد و در هیچ کدام از درگیری‌های تن به تن موفق نبود. با وجود این شرایط و بازی ضعیف ربیع‌خواه باز هم برانکو در ابتدای نیمه دوم مسلمان را تعویض کرد و به جای او نوراللهی را به میدان فرستاد. مسلمان به عنوان بازیساز پرسپولیس در هر لحظه امکان ارسال یک پاس گل را داشت و نوراللهی نیز می‌توانست جایگزین ربیع‌خواه شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از مصاحبه پندار خمارلو (مدیر روابط عمومی پرسپولیس) و مهدی طارمی گفت: واقعا با تماشای فیلم مصاحبه خمارلو با طارمی متاسف شدم. طارمی و خمارلو در شرایطی که هواداران پرسپولیس ناراحت بودند با پوزخند به هواداران میلیونی پرسپولیس توهین کردند و گفتند محرومیت‌ها حکمت و خیریت بوده است. باید وزارت ورزش و جوانان با توجه به اتفاقاتی که طاهری و طارمی برای پرسپولیس رقم زدند به این موضوع ورود و آنها را برکنار و محروم کند.

عربشاهی در ادامه به تسنیم گفت: طارمی تا سه سال پیش ۱۰۰ میلیون پول را نمی‌توانست بشمرد اما حالا به جای اینکه یک میلیارد و صد و پنجاه میلیونی که از هدایتی دریافت کرده را بابت فسخ قرارداد خود پرداخت کند آن را در جیبش می‌گذارد و به هواداران پرسپولیس می‌خندد. طارمی باید ارزش پیراهن پرسپولیس را درک کند و بداند در دهه ۶۰ بزرگان این باشگاه جان خود را برای این پیراهن می‌دادند و مجانی برای پیراهن سرخ بازی می‌کردند. طارمی با رفتاری که مرتکب شد پیراهن پرسپولیس را زیر پا له کرد.

وی خاطرنشان کرد: طارمی فراموش نکند تا سه سال پیش در بوشهر بود اما حالا بعد از ۳ سال نه تنها همه چیز را فراموش کرده بلکه فقط به پول فکر می‌کند و به آینده باشگاه پرسپولیس هیچ اهمیتی نداده است. در قضیه جریمه و محرومیت پرسپولیس؛ طاهری، ترکاشوند، طارمی و خمارلو مقصر هستند و باید حتما با این چهار نفر شدیدترین برخورد صورت گیرد. این دوستان که در زمان امضای قرارداد با بازیکن برای گرفتن عکس یادگاری با یکدیگر رقابت می‌کنند باید بدانند وظیفه مدیریتی آنها حل حقوقی موضوع طارمی و فسخ قرارداد او بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس یادآور شد: آنها نه تنها این موضوع را حل نکردند بلکه کمک کردند طارمی یک میلیارد و خرده‌ای پول را در جیب خود بگذارد و پرسپولیس را دچار بحران کند. طارمی که امروز با پوزخند از خیریت صحبت می‌کند نباید فراموش کند هنوز لهجه‌اش عوض نشده و وارث پیراهن بازیکنان بزرگی چون پروین، کلانی، درخشان، ناصرمحمدخانی شده و همه چیز را زیر پا گذاشته است. دوستان مدیریت باشگاه که به رویانیان بابت قرارداد ژوزه ایراد می‌گیرند نباید فراموش کنند که بلای بدتری سر پرسپولیس آوردند.

عربشاهی گفت: این دوستان نباید فراموش کنند اگر پرسپولیس در دو سال اخیر با برانکو موفق بوده به دلیل زحمات هدایتی به عنوان یک پرسپولیسی اصل است که زمینه مالی را برای حضور برانکو فراهم کرد و از نژادفلاح خواست برانکو را به ایران بیاورد. طاهری هیچ نقشی در حضور برانکو در پرسپولیس نداشته که حالا با موفقیت‌های او  پُز مدیریتی می‌دهد. دستاورد او محرومیت پرسپولیس است و باید با این اقدام او برخورد شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1