امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جریمه ۱۲ میلیون تومانی عوامل خونه‌به‌خونه بابل توسط کمیته انضباطی

دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و فجر شهید سپاسی شیراز در بابل برگزار شد که حواشی فراوانی به همراه داشت. در این دیدار از سوی علیرضا کلانتری، سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرمسئولانه و اهانت به داور چهارم صورت گرفت که منجر به اخراج این سرمربی شد. در این […]

دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و فجر شهید سپاسی شیراز در بابل برگزار شد که حواشی فراوانی به همراه داشت.

در این دیدار از سوی علیرضا کلانتری، سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرمسئولانه و اهانت به داور چهارم صورت گرفت که منجر به اخراج این سرمربی شد.

در این راستا، کلانتری به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

اسماعیل زارع، مربی تیم فجر سپاسی شیراز نیز به دلیل اهانت به بازیکن تیم مقابل که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

حسن‌زاده مدیرعامل تیم خونه به خونه بابل به دلیل رفتار ناشایست با یکی از همراهان تیم فجر سپاسی که متعاقب این عمل نزدیکان حسن‌زاده اقدام به ضرب و شتم همراه تیم فجر سپاسی کردند، به سه جلسه از همراهی تیم و ورود به استادیوم محل برگزاری تیم فوتبال خونه به خونه و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خونه به خونه بابل نیز به خاطر رفتار ناشایست جمعی از نزدیکان مدیرعامل این تیم نسبت به فردی که از همراهان تیم فجر سپاسی بود، به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1