امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یاسر هاشمی هم نتوانست کاری کند/ مجمع نمایندگان مازندران به ربیع فلاح «نه» گفت

جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران در ارتباط با معرفی گزینه‌های احتمالی برای معرفی استاندار جدید نشان داد که اعضای مجمع هم، تصمیم به تغییر استاندار مازندران گرفته و تلاش‌های ربیع فلاح برای بقا در استان مازندران چندان فایده‌ای در بر نداشته است. ربیع فلاح و تیم او در استانداری مازندران، که به صورت جدی بر […]

جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران در ارتباط با معرفی گزینه‌های احتمالی برای معرفی استاندار جدید نشان داد که اعضای مجمع هم، تصمیم به تغییر استاندار مازندران گرفته و تلاش‌های ربیع فلاح برای بقا در استان مازندران چندان فایده‌ای در بر نداشته است.

ربیع فلاح و تیم او در استانداری مازندران، که به صورت جدی بر بقاء خود در این ساختمان سفید مطمئن بودند، با تشکیل جلسه امروز مجمع نمایندگان استان مازندران، مطمئن شدند که باید برای وداع از استان‌داری مازندران خود را آماده کنند.

ربیع فلاح این روزها تلاش جدی دارد تا در استان مازندران بماند و تلاش‌های خویش برای بقاء را به خاندان مرحوم هاشمی رفسنجانی کشاند، که حضور یاسر هاشمی در استان مازندران در آئین گشایش مدارس در اولین روز مهر در یکی از مدارس بهشهر، نشانه تلاش ربیع فلاح و تمسک ایشان به برگ برنده‌ای با برند هاشمی رفسنجانی است، که تشکیل جلسه مجمع نمایندگان مازندران جهت معرفی گزینه‌های احتمالی غیر از ربیع فلاح نشان داد که اعضای مجمع اصلاً تمایلی به ادامه مدیریت ربیع فلاح در استان مازندران ندارند.

غیر از مجمع نمایندگان، بسیاری از رسانه‌های داخلی استان بحث تغییر استاندار مازندران را بعد از دریافت رای اعتماد وزیر کشور به صورت جدی مطرح کردند و هر روز، گزینه‌های جدیدی برای تصدی پست استانداری مازندران را مطرح می‌کنند و در بین گزینه‌های مطرح شده اسمی از ربیع فلاح به چشم نمی‌آید.

هر چند نباید فراموش کرد که تصمیم گیرنده نهایی در ارتباط با معرفی استاندار مازندران، وزیرکشور است و در جلسه هیئت دولت پرونده استانداری مازندران برای مدتی بسته خواهد شد.

به نظر می‌رسد در جلسه بعدی هیئت دولت، که امروز برگزار می‌شود، تکلیف استانداری مازندران روشن شود؛ که در غیر این‌صورت باز هم مازندران دستخوش حرف و حدیث‌ها و حواشی خواهد شد؛ و این واقعیت گویای نقش راهبردی استاندار در توسعه یا عقب‌ماندگی مازندران مهجور و مغبون است، هرچند با استاندار و فرایند انتخاب او فعالان سیاسی مازندران برخورد جناحی می‌کنند و از قضا، علت عقب‌ماندگی و نرسیدن مازندران به حق طبیعی خود نیز بواسطه چنین برخورد نامناسب برخی فعال تاثیرگذار در این استان می‌باشد.

اما آنچه که افکار عمومی مازندران و مردم به دنبال آن هستند، مدیر کاربلد و کارآزموده و غیرجناحی و بومی است که بتواند فارغ از تنش‌های سیاسی پیگیر خواسته‌‌های به‌حق عامه مردم باشد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1