امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاسوعا و عاشورا آسمان مازندران صاف است

احمد اسدی طی گفت‌وگویی با اشاره به بارش پراکنده روز گذشته در مازندران، اظهار کرد: انتظار داریم بارش‌ها در آسمان مازندران امروز نیز تداوم یابد و این وضعیت به‌تناوب تا روز جمعه در آسمان استان ادامه خواهد داشت. وی با اشاره به اینکه بارندگی روز چهارشنبه در آسمان استان به‌صورت متناوب و پراکنده خواهد بود، […]

احمد اسدی طی گفت‌وگویی با اشاره به بارش پراکنده روز گذشته در مازندران، اظهار کرد: انتظار داریم بارش‌ها در آسمان مازندران امروز نیز تداوم یابد و این وضعیت به‌تناوب تا روز جمعه در آسمان استان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه بارندگی روز چهارشنبه در آسمان استان به‌صورت متناوب و پراکنده خواهد بود، افزود: روز پنج‌شنبه آسمان مازندران ابری در برخی ساعت با بارندگی و احتمال رعدوبرق همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: روز جمعه شاهد بارش‌های پراکنده در آسمان مازندران هستیم که بارش در غرب استان قابل ملاحظه بوده و به‌تدریج ناپایداری هوای استان کاهش می‌یابد.

اسدی تصریح کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای شنبه و یک‌شنبه (تاسوعاو عاشورای حسینی) آسمان مازندران به‌صورت صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان درباره وضعیت دمای هوای مازندران، گفت: دمای هوا تا پایان هفته جاری کاهش می‌یابد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1