امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

احداث ۴۹ مدرسه توسط بنیاد برکت در مازندران

ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح بهره‌برداری از ۱۳۰ مدرسه برکت با ۷۰۰ کلاس درس در سراسر کشور، اظهار کرد: تشکل‌های بنیاد برکت برای محرومیت‌زدایی و توسعه آموزش و اشتغال و اقتصاد است. وی افزود: در ۱۵ طرح با حجم اقتصادی ۲۸ هزار میلیارد تومان برای ۶ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد شده است. […]

ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح بهره‌برداری از ۱۳۰ مدرسه برکت با ۷۰۰ کلاس درس در سراسر کشور، اظهار کرد: تشکل‌های بنیاد برکت برای محرومیت‌زدایی و توسعه آموزش و اشتغال و اقتصاد است.

وی افزود: در ۱۵ طرح با حجم اقتصادی ۲۸ هزار میلیارد تومان برای ۶ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد شده است.

استاندار مازندران بیان کرد: ۴۹ مدرسه و تعداد ۳۱۱ کلاس با سرمایه‌گذاری ۲۹ میلیارد تومان در استان مازندران ساخته شده است.

این مسؤول با بیان اینکه امروز ۱۲ مدرسه در استان افتتاح شده است، تصریح کرد: در مجموع ۳۴ مدرسه تکمیل شده و ۱۵ مدرسه در حال ساخت است.

فلاح با اشاره به اینکه همچنین ۸۰ مدرسه با حجم سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد تومان در آستانه بهره‌برداری است، اضافه کرد: بنیاد برکت در ساخت کتابخانه‌ها، پل‌ها، اجرای بهسازی روستاها و ساخت ۱۵ واحد مسکونی ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.

وی با بیان اینکه ۶۸۷ یتیم تحت پوشش بنیاد برکت هستند، خاطرنشان کرد: هزینه حمایت از این ایتام یک میلیارد تومان بوده است و به یک‌هزار و ۴۹۹ نفر از محرومان ۹ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

استاندار مازندران ادامه داد: بنیاد برکت در مجموع ۶۸۵ طرح با حجم ۲۷۲ میلیارد تومان در استان سرمایه‌گذاری کرده است.

فلاح جلودار با اعلام اینکه بنیاد برکت به اقتصاد مقاومتی کمک زیادی کرده است، گفت: در ابتدای سال ۹۲ بنیاد برکت کمتر از ۱۰ میلیارد تومان در استان سرمایه‌گذاری کرد که این میزان در ۴ سال گذشته به ۲۷۲ میلیارد تومان رسیده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1