امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم حفاظت از محیط‌زیست برای توسعه گردشگری و اکوتوریسم

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با گرامی‌داشت روز جهانی گردشگری اظهار کرد: قرن ۲۱ قرن اکوتوریسم نامیده شده و برای رونق گردشگری و توسعه اکوتوریسم باید از محیط زیست  به درستی حفاظت و حراست کنیم. وی با اشاره به تأکیدات قرآن و مبانی دینی بر سفر و گردش در زمین خاطرنشان کرد: سفر […]

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با گرامی‌داشت روز جهانی گردشگری اظهار کرد: قرن ۲۱ قرن اکوتوریسم نامیده شده و برای رونق گردشگری و توسعه اکوتوریسم باید از محیط زیست  به درستی حفاظت و حراست کنیم.

وی با اشاره به تأکیدات قرآن و مبانی دینی بر سفر و گردش در زمین خاطرنشان کرد: سفر اثرات بسیار مفیدی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تغییر نگرش و جهان بینی انسان‌ها نسبت به عالم هستی نام برد.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به آشنایی با فرهنگ و آداب مردم سرزمین‌های مختلف تصریح کرد: :با سفر بهره‌وری انسان‌ها نیزبیشتر می‌شود و طول عمر انسان‌ها و امید به زندگی با سفر افزایش پیدا می‌کند.

منفردی  با تأکید بر گسترش اردوهای دانش آموزی گفت: تنها چیزی که از دوران دانش‌آموزی با تمام جزئیات در ذهن ما مانده، اردوهایی است که در آن دوران برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: باید برای سفرها و اردوها هدف گذاری کرد تا بتوان بالاترین بهره را از سفرها برد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1