امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

منشا: داخل مارپیچی فرو رفتیم

تیم فوتبال پرسپولیس ۲ روز پیش در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که با نتیجه ۴ بر صفر شکست سنگینی متحمل شد. گاودین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این بازی گفت: بازی مقابل الهلال برای ما سخت بود زیرا […]

تیم فوتبال پرسپولیس ۲ روز پیش در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که با نتیجه ۴ بر صفر شکست سنگینی متحمل شد.

گاودین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این بازی گفت: بازی مقابل الهلال برای ما سخت بود زیرا مصدومان و محرومانی داشتیم که بنیه تیم را ضعیف کرده بود اما با وجود این ما تمام تلاش خود را در این بازی کردیم.

وی افزود: پس از آنکه گل اول را خوردیم تلاش کریم تا جبران کنیم اما گل دوم را دریافت کردیم. ما در نهایت در این بازی گرفتار مارپیچی شدیم که ما را پایین می‌برد. این بازی آخر ما نبود و هنوز یک بازی دیگر در عمان پیش رو داریم که تمام تلاش خود را در آن بازی خواهیم کرد. آشکار است که در بازی آینده وضعیتمان را بهتر خواهیم کرد و به شکل بهتری عمل خواهیم کرد و با قدرت بازی می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1