امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شوک دیگر به پرسپولیس وارد می‌شود؟

تیم فوتبال پرسپولیس ۲ روز پیش در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که با نتیجه ۴ بر صفر شکست سنگینی متحمل شد. در این دیدار پس از اتمام بازی در نیمه اول میان ایگور پانادیچ، دستیار برانکو و سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس با نیمکت الهلالی‌ها درگیری […]

تیم فوتبال پرسپولیس ۲ روز پیش در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الهلال عربستان رفت که با نتیجه ۴ بر صفر شکست سنگینی متحمل شد.

در این دیدار پس از اتمام بازی در نیمه اول میان ایگور پانادیچ، دستیار برانکو و سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس با نیمکت الهلالی‌ها درگیری ایجاد شد.

در این راستا سایت اسپورت ۲۴ عربستان امروز مدعی شد که برای هر دو آنها محرومیت‌هایی از سوی AFC درنظر گرفته خواهد شد و باشگاه پرسپولیس نیز به خاطر پرتاب بطری های آب به داخل زمین از سوی هوادارانش جریمه خواهد شد.

این سایت سعودی مدعی شد و نوشت: منابعی آگاه خبر دادند که AFC در چند روز آینده حکم محرومیت ایگور پانادیچ، دستیار سرمربی پرسپولیس و  جلال حسینی، بازیکن این تیم را صادر خواهد کرد و جریمه نقدی نیز خواهند شد زیرا این دو در میان دو نیمه با مترجم باشگاه الهلال درگیری لفظی و بدنی داشتند و ناظر بازی این اتفاق را به AFC  گزارش داد.

این سایت عربستانی ادامه داد: البته به غیر از این اتفاق هواداران تیم ایرانی پس از سومین گل الهلال بوسیله خریبین شروع به پرتاپ بطری‌های آب به داخل زمین کردند که داور و ناظر بازی تمام آنها به AFC گزارش داد و انتظار می‌رود جریمه نقدی برای باشگاه ایرانی به خاطر این رفتار هوادارانش درنظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1