امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دنیزلی: اگر نیاز باشد با تریم به تهران می‌آیم

آیا فاتح تریم به ایران می‌رود؟ مصطفی دنیزلی در این رابطه توضیح می‌دهد که باشگاه ایرانی استقلال به دنبال توافق با فاتح تریم است. امیر سلطانی، نماینده باشگاه استقلال اعلام کرد که در استانبول با این سرمربی باتجربه ملاقاتی داشته است. پیش از این در دوره‌ای باشگاه پرسپولیس هم خواهان به خدمت گرفتن فاتح تریم […]

آیا فاتح تریم به ایران می‌رود؟ مصطفی دنیزلی در این رابطه توضیح می‌دهد که باشگاه ایرانی استقلال به دنبال توافق با فاتح تریم است. امیر سلطانی، نماینده باشگاه استقلال اعلام کرد که در استانبول با این سرمربی باتجربه ملاقاتی داشته است. پیش از این در دوره‌ای باشگاه پرسپولیس هم خواهان به خدمت گرفتن فاتح تریم بود.

مصطفی دنیزلی گفت: اگر چنین اتفاقی رخ دهد با هم صحبت می‌کنیم. ایران کشوری جذاب و جالب است. هم مردمانش و هم زندگی در آن عالی است. ۳سال آنجا (ایران) بودم. کشوری که شرایط خاص و ویژه‌ای دارد. اگر او (فاتح تریم) تصمیم به رفتن بگیرد البته از من خواهد پرسید. اگر هم نیاز باشد با تریم به تهران می‌آیم.

وی افزود: من او را (فاتح تریم) در مرکز اتفاقات می‌بینم. با او صحبت می‌کنم؛ شرایط مثبت و منفی برای حضور در ایران یکسان است. فاتح تریم هم پیشنهادی از یکی از دو تیم بزرگ ایرانی دریافت کرده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1