امروز : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۲۳:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا حضور تریم در استقلال منتفی شد؟

امیر سلطانی درباره آخرین وضعیت مذاکره باشگاه استقلال با فاتح تریم اظهار کرد: کمیته فنی باشگاه استقلال تصمیم گرفت که با فاتح تریم همکاری نکند. به همین خاطر حضور این مربی در باشگاه استقلال منتفی شده است. او درباره اینکه چرا استقلالی‌ها چنین تصمیمی گرفتند گفت: من از دلیل باشگاه استقلال و کمیته فنی آن‌ها […]

امیر سلطانی درباره آخرین وضعیت مذاکره باشگاه استقلال با فاتح تریم اظهار کرد: کمیته فنی باشگاه استقلال تصمیم گرفت که با فاتح تریم همکاری نکند. به همین خاطر حضور این مربی در باشگاه استقلال منتفی شده است.

او درباره اینکه چرا استقلالی‌ها چنین تصمیمی گرفتند گفت: من از دلیل باشگاه استقلال و کمیته فنی آن‌ها برای این تصمیم اطلاعی ندارم اما به هر حال به ما اعلام کردند که باشگاه نمی‌خواهد با فاتح تریم مذاکرات را ادامه دهد.

سلطانی در پاسخ به این سوال که آیا مبلغ ۱۸ میلیاردی درخواست شده از سوی فاتح تریم صحت دارد یا خیر گفت: بله این مبلغ صحت دارد و این مربی ترک برای قبول سرمربی‌گری استقلال خواهان این مبلغ بود.

این اظهارات در حالی از سوی مسئول مذاکره با فاتح تریم مطرح می‌شود که کمیته فنی باشگاه استقلال هنوز هیچ موضع رسمی در این باره اعلام نکرده است.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1