امروز : شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد تند پرس از اشتباهات داوری علیه رئال

رئیس باشگاه رئال مادرید سکوت خود را درباره اتفاقاتی که اخیرا برای تیمش افتاده شکست و به انتقاد تند از فدراسیون فوتبال اسپانیا پرداخت. فلورنتینو پرس گفت: فدراسیون فوتبال اسپانیا نیاز به تغییر دارد. در فصل جاری اتفاقات عجیب و غریبی در حال افتادن است. این فدراسیون نیاز به تغییر دارد چرا که وجهه لیگ […]

رئیس باشگاه رئال مادرید سکوت خود را درباره اتفاقاتی که اخیرا برای تیمش افتاده شکست و به انتقاد تند از فدراسیون فوتبال اسپانیا پرداخت.

فلورنتینو پرس گفت: فدراسیون فوتبال اسپانیا نیاز به تغییر دارد. در فصل جاری اتفاقات عجیب و غریبی در حال افتادن است. این فدراسیون نیاز به تغییر دارد چرا که وجهه لیگ ما لکه دار شده است.
او ادامه داد: آنچه که در ال کلاسیکو اخیر رخ داد شرم آور بود و اصلا ربطی به فوتبال نداشت. من معمولا درباره داوری صحبت نمی کنم اما آنچه که در فصل جاری رخ داده نگران کننده است و نیاز به کمک دارد.
کریستیانو رونالدو که در سوپر جام اسپانیا برابر بارسلونا در نوکمپ اخراج شد با محرومیت ۵ جلسه ای مواجه شد و این باعث شد که خط حمله رئال مادرید با مشکل مواجه شد و تیم زیدان امتیازات زیادی را از دست دهد.
سرخیو راموس و مارسلو هم از رئال با محرومیت مواجه شدند و این باعث شد تا پرس اینگونه عصبانی شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1