امروز : یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رکورد باورنکردنی آسنسیو در رئال مادرید

تنها یک سال از اولین بازی رسمی آسنسیو برای رئال می گذرد؛ اما این ستاره جوان تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان در میان هواداران شده است. آسنسیو در همان اولین بازی خود که در سوپرکاپ اروپا برابر سویا بود موفق به گلزنی شد و در ادامه، این مساله در تمام رقابت هایی که […]

تنها یک سال از اولین بازی رسمی آسنسیو برای رئال می گذرد؛ اما این ستاره جوان تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان در میان هواداران شده است.

آسنسیو در همان اولین بازی خود که در سوپرکاپ اروپا برابر سویا بود موفق به گلزنی شد و در ادامه، این مساله در تمام رقابت هایی که برای اولین بار در انها بازی می کرد نیز تکرار شد. او در اولین بازی خود در لالیگا، لیگ قهرمانان، کوپا دل ری و سوپرکاپ اسپانیا نیز موفق به گلزنی شده است.

آمار ها نشان می دهند که پیراهن آسنسیو پس از پیراهن رونالدو پرفروش ترین در میان هواداران بوده است که این در نوع خود یک رکورد باورنکردنی محسوب می شود. او حتی از ستاره هایی چون ایسکو، راموس، کروس، مودریچ و مارسلو نیز محبوب تر است.

آسنسیو چند روز پیش وبسایت رسمی خود را نیز افتتاح کرد که در عرض ۱۰ دقیقه به دلیل ترافیک بالا و هجوم رئالی ها از کار افتاد!

ستاره اهل مایورکا ۲ روز پیش رسما قراردادش را تا ۲۰۲۳ تمدید کرد تا خیال هواداران از حیث ماندنی بودن او کاملا آسوده شود.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1