امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشریح نحوه قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی با تشریح ساز و کار قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، گفت: هم‌گروهی با یکی از تیم‌های قهرمان عربستان، امارات و یا قطر برای ما قطعی است.

محمدجواد پاینده که به همراه کاظم محمودی در کوالالامپور به سر می‌برد در خصوص نحوه قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: مراسم قرعه کشی بعد از ظهر روز چهارشنبه ساعت ١٦:٣٠ به وقت محلی برگزار می‌شود و بر اساس ساز و کار اعلام شده هم‌گروهی تراکتورسازی با یکی از قهرمانان کشورهای عربستان امارات و قطر قطعی خواهد بود. بر این اساس تیم الهلال قهرمان عربستان از همین حالا در گروه چهارم قرار گرفته و برای تعیین سرگروه در ٣ گروه دیگر قرعه کشی صورت می‌گیرد.

مدیر رسانه‌‌ای باشگاه تراکتورسازی، افزود: ساز و کار قرعه کشی به این شکل است که با مشخص شدن نام یکی از ٣ کشور ایران ، قطر و امارات وضعیت هر ٤ نماینده مشخص خواهد شد و به ترتیب در گروه‌های مشخص شده قرار می‌گیرند. به طور مثال اگر پرسپولیس در گروه A قرار بگیرد تراکتورسازی هم در گروه سوم حضور خواهد داشت و این ترتیب در هر شرایطی رعایت می‌شود. همچنین احتمال هم‌گروهی با یک نماینده از امارات و یک تیم قطری بسیار زیاد است اما در این دوره تنها دو تیم عربستانی حضور دارند که طبیعتا احتمال هم گروهی با این تیم ها کمتر شده است. به هر ترتیب بر اساس ساختاری که در نظر گرفته شده است فکر می‌کنیم هیچ گروه آسانی وجود نخواهد داشت و تراکتورسازی قطعا با یکی از قهرمانان ٣ کشور عربی یعنی الهلال، الدوحیل قطر یا الجزیره امارات هم گروه می‌شود که در این بین شاید نماینده امارات گزینه بهتری باشد.

به گزارش بصیرنیوز،

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1