امروز : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقدامات نیروی زمینی سپاه در زلزله‌ کرمان به روایت سردار پاکپور

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله کرمان وارد منطقه شد و به یاری زلزله زده گان شتافت.

به گزارش بصیرنیوز،سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران درباره اقدامات سپاه در زلزله کرمان، با بیان اینکه گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله وارد منطقه شد و به یاری زلزله‌زدگان شتافت، گفت: بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه وارد میدان شد و کمک های پزشکی را ارائه کرد. همچنین گروه‌های مهندسی ما نیز کارهای کمک به آوار برداری را انجام دادند.

وی افزود: ما قریب به ۱۵۰ هزار کنسرو را برای کمک به زلزله‌زدگان همان روز اول توزیع کردیم و مواد غذایی را تقسیم کردیم.  سخت‌ترین و مهمترین کار ما در زلزله روزهای اول است و سپس در روزهای بعد کار وضعیت عادی تری خواهد داشت.

سردار پاکپور با بیان اینکه اسکان موقت را قرارگاه سازندگی خاتم را آغاز کرد و ظرف یک ماه آینده این اقدام را انجام خواهد داد، خاطرنشان کرد: نیروی هوافضای سپاه با هواپیمای ایلوشین و آنتونوف به یاری زلزله زدگان شتافتند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اظهار داشت: در بیمارستان‌های نیروی زمینی سپاه همچنین عمل‌های جراحی مهمی انجام شد.  مسئولیت نیروی زمینی سپاه در زلزله، روستاها و شهر ثلاث باباجانی بود که به خوبی به وظایف خود عمل کرد. در زلزله اخیر کرمانشاه شاهد بودید که نیروی زمینی سپاه اقدامات اساسی را انجام داد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1