امروز : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش تند ستاره والیبال به انتقاد از قراردادهای میلیاردی

ملی پوش تیم والیبال بانک سرمایه گفت: در مسابقات جام باشگاههای جهان بهترین تیم های دنیا حضور دارند اما هدفمان این است که آبروی والیبال ایران را حفظ کنیم.

به گزارش بصیرنیوز، تیم والیبال بانک سرمایه در چند فصل اخیر با در اختیار داشتن بازیکنان سرشناس و ملی پوش توانسته به موفقیت های خوبی در ایران و آسیا برسد. یکی از بازیکنانی که برای تقویت این تیم در فصل جدید و جهت حضور در جام باشگاههای جهان به سرمایه اضافه شده، فرهاد قائمی، بازیکن تیم ملی والیبال است.

این ملی پوش والیبال قبل از سفر به لهستان با بانک سرمایه در گفت و گویی درباره قهرمانی نیم فصل، حضور در جام باشگاههای جهان و دیگر مسائل صحبت کرده است.

راحت به قهرمانی نیم فصل نرسیدیم

بازی های سختی را در نیم فصل اول لیگ برتر والیبال سپری کردیم و خدا را شکر توانستیم بدون شکست نیم فصل را به پایان برسانیم. خیلی از تیم ها برای ما شرایط سختی ایجاد کردند. مثلا شهرداری تبریز تا همین هفته قبل بدون شکست بود و امسال نتایج خوبی گرفته بود. خدا را شکر ما توانستیم با کار گروهی آنها را هم شکست دهیم. روزهای سختی را سپری کردیم تا به اینجا رسیدیم و مطمئن باشید که راحت نبوده است.

تیم های دیگر از ما بهتر هستند!

قطعا اینطور نیست که از الان قهرمانی را برای بانک سرمایه کنار گذاشته باشیم. همه تیم ها خوب هستند و فقط بانک سرمایه بازیکنان خوب ندارد. حداقل ۴، ۵ تیم خوب دیگر هستند که بازیکنان ملی پوش در خود جای داده اند. حتی می توانم بگویم برخی از تیم ها از نظر پتانسیل بازیکن از ما هم بهتر هستند. ما راه سختی داریم و به خاطر هدفی که داریم، تلاش زیادی می کنیم.

چه کسی گفته سرمایه قهرمان است؟

والیبال پتانسیل بالایی از نظر بازیکن دارد و همه تیم ها بازیکنان تیم ملی را جذب کردند؛ بانک سرمایه هم یکی از آنهاست. نمی دانم این از کجا به وجود آمده که می گویند بانک سرمایه راحت تیم های دیگر را شکست می دهد و یا از الان مشخص است که قهرمان می شود. ما روزی ۵، ۶ ساعت زحمت می کشیم تا اینطور در زمین هماهنگ هستیم و نتایج خوبی می گیریم. این نتایج نه اتفاقی است و نه اسم ها در زمین بازی می کنند.

دور برگشت کارمان سخت تر است

فعلا به دور برگشت فکر نمی کنیم. در نیم فصل اول به هدفمان رسیدیم؛ اما مطمئن باشید در دور برگشت تیم ها با شرایط بهتری می آیند و ما کار سخت تری خواهیم داشت. امیدوارم که بانک سرمایه در پایان فصل هم به هدفش که همان قهرمانی در لیگ برتر است، برسد.

آبروی والیبال ایران را حفظ می کنیم

جام باشگاههای جهان را در پیش داریم و فعلا تمام تمرکزمان روی این مسابقات است. خدا را شکر که مصدومی در تیم نیست و تمام بازیکنان با سلامت کامل عازم این رقابت ها می شوند. امیدوارم بتوانیم نماینده خوبی از کشور ایران باشیم و نتایج خوبی هم بگیریم. البته در این مسابقات بهترین های جهان حضور دارند و کارمان بسیار سخت است. ما هدفمان این است که آبروی والیبال ایران را حفظ کنیم.

برخی چشم ندارند پیشرفت والیبال را ببینند

متاسفانه برخی از اینکه بازیکنان والیبال میزان قراردادشان رشد کرده، ناراحت هستند. والیبال نسبت به نتایجی که گرفته و جایگاهی که در ورزش ایران پیدا کرده، از نظر قراردادی هم پیشرفت داشته است. نمی دانم چه جوی است که راه افتاده و برخی چشم ندارند ببینند که والیبالیست ها لباس خوب می پوشند و جای خوبی می روند. جایگاه والیبال خیلی بالاتر از این حرف هاست و از نظر من حتی بازیکنان درجه دوم والیبال هم میلیاردی بگیرند، حقشان است.

ورزش ایران فقط یک رشته نیست

نباید فکر کنیم ورزش ایران فقط یک رشته است. رشته های دیگری هم داریم که باید به آنها رسیدگی شود. مثلا بسکتبال یا رشته های انفرادی که مدال های مهمی گرفتند، این روزها وضعیت خوبی ندارند. قهرمان جهان و المپیک در شان و شخصیت خودش نمی داند که به خاطر اینکه مشکل مالی دارد، اعتراض کند. باید اسپانسرهای خوبی برای آنها بیاورند تا زندگی شان تامین شود. هر ورزشکاری هر چقدر هم بگیرد، نوش جانش.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1