امروز : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت‌های شفر پس از برد شیرین مقابل سپاهان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم برای بازی تیمم بخصوص در نیمه اول، همیشه معتقدم استقلال می تواند خوب بازی کند و این قدرت را دارد.

به گزارش بصیرنیوز،

وینفرد شفر بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: می خواهم در مورد مصاحبه دیروز اول چیزی بگویم مشکلات زیادی در ترجمه مصاحبه دیروز رخ داد و به همین دلیل مترجم تغییر کرد. متاسفم از چیزهایی که شنیدید! خوشحالم برای بازی تیمم بخصوص در نیمه اول، همیشه معتقدم استقلال می تواند خوب بازی کند و این قدرت را دارد. برخی بازیکنان ما اعتماد به نفس پیدا کردند و علی قربانی هم امروز خیلی خوب بازی  کرد.

* روز خیلی خوب استقلال بود

وی افزود: گلی که علی قربانی زد خیلی مهم بود، پاس فرشید اسماعیلی هم خیلی خوب بود، ما در تمرینات روی شوت و ضربات آزاد کار کرده بودیم و امروز نتیجه‌اش را دیدیم، از گلزنی امروز تیم و بازیکنان خوشحالم، امروز روز خیلی خوبی برای ما بود. دروازه‌بان ما هم در نیمه دوم خیلی خوب عمل کرد. امید و مجید خیلی خوب بازی کردند، سرور جباروف هم که همه دیدند خیلی خوب بود.

* امیدوارم در نیم‌فصل دوم فارسی صحبت کنم

سرمربی استقلال در ادامه عنوان کرد: از عملکرد تیم راضی هستم، طبیعی است که رضایت من هنوز کامل نیست چرا که ما جای پیشرفت داریم، با بازیکنان صحبت می‌کنیم تا این اتفاق بیفتد. موضوعاتی است که ما می‌توانیم با رفع آنها بهتر شویم، از شما هم تشکر می‌کنم که با من خوب رفتار کردید، امیدوارم که در نیم‌فصل دوم بتوانم با شما فارسی صحبت کنم.

* برای مصدوم نشدن، قائدی را تعویض کردم

شفر در مورد اینکه قبلاً گفته بود قائدی را برای زمان‌های کوتاه استفاده می‌کنم ولی او امروز در ترکیب اصلی حضور داشت، عنوان کرد: قائدی یک بازیکن جوان است، باید به او اجازه پیشرفت بدهیم، برای یک استعداد جوان خوب نیست به خاطر عملکرد ضعیف سریع عوض شود، قائدی امروز برای تیم خیلی کار کرد به همین خاطر برای اینکه مشکل فیزیکی و مصدومیت پیدا نکند او را تعویض کردیم. قربانی هم مسئله فیزیکی داشت و مصدوم بود به همین خاطر یعقوب کریمی را آوردیم. حیدری را هم به جناح راست آوردیم برای اینکه سپاهان از کناره‌ها نفوذ می‌کرد و سعی کردیم آنجا را ببندیم.

* غیبت مهاجمان در لیست به خاطر مصدومیت بود

وی در مورد غیبت جابر انصاری و سجاد شهباززاده در لیست ۱۸ نفره بازیکنان استقلال تصریح کرد: آنها مصدوم بودند.

* غیبت شهباززاده دلیل تاکتیکی داشت

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا شهباززاده امروز بازی نکرد، گفت: این مسئله فقط یک بحث تاکتیکی بود ربطی به مسائل دیگر نداشت، ما می‌خواستیم در خط میانی یک بازیکن بیشتر از حریف داشته باشیم.

شفر در مورد اینکه استقلال با حضور ابراهیمی، شجاعیان و جباروف مثلث هجومی داشت، گفت: بله آنها خیلی خوب توانستند بازی کنند، سپاهان یک مربع در میانه زمین داشت که ما با حضور این ۳ بازیکن یک مثلث در آنجا تشکیل دادیم، بازی آنها را خوب آنالیز کرده بودیم و امروز هم تیم ما خیلی خوب کار کرد. امید ابراهیمی هم خیلی خوب بازی کرد و بازیکن تیم ملی است که از او هم راضی هستم.

به گزارش فارس، در گوش مترجم شفر اعلام کردند که سوالات حاشیه‌ای را ترجمه نکند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news